Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhabalar, benim de adetim iki gün gecikti. Bugün 3.gün, peçeteye bazen kahverengi bazen pembe leke geliyor. Dün sol yumurtalığım çok şiddetli ağrıdı, ayağıma bile vurdu. Zaten bu ay sol yumurtalıktan yumurtladığımı da hissetmiştim. Bugün de kasık ağrım devam ediyor ama düne göre daha hafif. Sanki adet olacakmışım gibi bi ağrı. Bat günü gebelik testi yaptım negatif, bugün yine yaptım yine negatif. Bi de ovulasyon testi deniyim dedim. Görseli bırakıyorum.

Eklentiler

• Screenshot_2022-06-05-19-42-47-091_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-06-05-19-42-47-091_com.miui.gallery.jpg
    27,1 KB · Görüntüleme: 45
Merhabalar, benim de adetim iki gün gecikti. Bugün 3.gün, peçeteye bazen kahverengi bazen pembe leke geliyor. Dün sol yumurtalığım çok şiddetli ağrıdı, ayağıma bile vurdu. Zaten bu ay sol yumurtalıktan yumurtladığımı da hissetmiştim. Bugün de kasık ağrım devam ediyor ama düne göre daha hafif. Sanki adet olacakmışım gibi bi ağrı. Bat günü gebelik testi yaptım negatif, bugün yine yaptım yine negatif. Bi de ovulasyon testi deniyim dedim. Görseli bırakıyorum.
Merhaba

Ovulasyon testininiz koyu belki yeniden yumurtluyorsunuz veya gebelik var ama henüz erken.. bir kaç gün sonra testi tekrar edin

@Reyyanalmd @Beyazmelek11 @Fehva
@E L B A @Zeyno2734 @Mehmetugba @Gunzaman @vrllardanbirben @Feyzaakncc @dilara capgu @Bebisimolsunnf @Htc 35 @Manolyalar @Dua4614 @10760052marla @Aynuradana @bonnibel @Mavihali K Kisgunesim22 @orkide98 @busraa2619 @ezomanyaa @Afddy @kendimidurdaracakdegilim @Mrve1201 H Hayalperess @Rafiyeatilla @aysesngul @Cotto @orjinal19 @A R Y A @Derin1111

Kızlar rica ediyorum son durumlarınızı bildirin..🙏🏻 Bir çoğunuzu kaçkez etiketledim buraya girmenize rağmen cevab gelmedi..

Siz bana haber vermeyince listeyi güncelleyemiyorum, bu yüzden uzun zaman yazmayan olursa listeden silmem gerekiyor.. lütfen iki dakika da olsa geri dönüş yapın..🌺🌺🌺
Uzun zamandır giremiyorum canım kusiura bakma yeni gördüm ben adet oldum. Sonra ara verdim bı sure ara vermek istedim sonra tekrar düşüneceğim insallah

Hayıt otu aslanpençesi kullanan kızlar bunları kullanırken beraber vitamin omega inositol falan kullansak olumsuz bi etki olur mu acaba ya bu ay hayıtla aslanpençesi içmeyi düşünüyorum ama beraberinde kullandığım takviyeler var olur mu acaba?
İkisini birlikte kullanma, hayıt tentürü tek başına yeterli, taze bitkiden üretiyor ayaya markası. Aktarlar denetimden yoksun oldukları için bitkilerin ne zamandır rafta kaldığı belirsiz. Bekledikçe etken maddesi azalan bitkilerden alırsan hayal kırıklığına uğrarsın.

bir de testere dişliyi araştırırken hayıt tohumuyla karşılaştım, bunları kullanan bilgisi olan kız kardeşlerden yardım bekliyorum ♡♡♡♡♡♡
Tatlım, ayaya.com.tr den hayıtın tentürünü al. bu firma bitkilerini her yıl kendi topluyor, vakumlu stoklayıp tentürünü üretiyor. Aktarlarda denetim mekanizması olmadığı için, kuru bitki de küflenmediği için kaç yıldır rafta ya da depoda durduğunu bilmiyoruz bitkilerin. tavsiyem ayaya

G Gzmyts53 canimmm ne yaptın merak ettim
Ayy bunu yeni gördüm 🙈 fazla uzak kalamadım geldim. Geçirdiğim şoktan sonra 2 gün kendime gelemedim cok moralim bozuktu. Artık bat geçmeden test yapmam.
Dün adetim bitti, yeni ay yeni umutlar 🙏🏻 temmuz topiği açtım uğurlu gelir inşallah 🐣

Ayy bunu yeni gördüm 🙈 fazla uzak kalamadım geldim. Geçirdiğim şoktan sonra 2 gün kendime gelemedim cok moralim bozuktu. Artık bat geçmeden test yapmam.
Dün adetim bitti, yeni ay yeni umutlar 🙏🏻 temmuz topiği açtım uğurlu gelir inşallah 🐣
İnshaAllah canım hayırlı olsun topiğinnn İnshaAllah güzel haberi alirisn temmuzda🤗

@Reyyanalmd @Beyazmelek11 @Fehva
@E L B A @Zeyno2734 @Mehmetugba @Gunzaman @vrllardanbirben @Feyzaakncc @dilara capgu @Bebisimolsunnf @Htc 35 @Manolyalar @Dua4614 @10760052marla @Aynuradana @bonnibel @Mavihali K Kisgunesim22 @orkide98 @busraa2619 @ezomanyaa @Afddy @kendimidurdaracakdegilim @Mrve1201 H Hayalperess @Rafiyeatilla @aysesngul @Cotto @orjinal19 @A R Y A @Derin1111

Kızlar rica ediyorum son durumlarınızı bildirin..🙏🏻 Bir çoğunuzu kaçkez etiketledim buraya girmenize rağmen cevab gelmedi..

Siz bana haber vermeyince listeyi güncelleyemiyorum, bu yüzden uzun zaman yazmayan olursa listeden silmem gerekiyor.. lütfen iki dakika da olsa geri dönüş yapın..🌺🌺🌺
Ben telefon değişikliği yapıp girememiştim :KK43: 12 mayısta adet oldum hatta üstüne bugün ikinci adetimi de oldum maalesef :KK43:((

Selamlar 😊 senin dediğin gibi benim ovü testlerim bir hafta hep kötü çift çizgiyi ama tüm gebelik testlerim hep negatifti bat günü de kan verdim 1.2 çıkmıştı hatta doktorla o kadar hamile olmadığıma inanmıştık ki iki kez alttan muayne oldum ama öyle böyle bir muaynede değil yani 🤕 4-5 gün sonra kan verdim bi baktım hcg 27 olmuş. bebeğim tutunmuş benimle 😍 Şimdi Rabbime binlerce şükür 13 haftalık hamileyim. Rabbim isteyen tüm kadınlarımıza tez zamanda nasip etsin inşallah 🙏 iyi düşünelim iyi olsun. ❤️
Ayyyyy canım maşallah subhanallah okurken gördüm seni yazışıyordu. Hatırladın mı sabrının sonucu işte Rabbim bizlere de nasip eylesin 😍😍 kullandığın birşey oldumu esktradan peki 😊

Ayyyyy canım maşallah subhanallah okurken gördüm seni yazışıyordu. Hatırladın mı sabrının sonucu işte Rabbim bizlere de nasip eylesin 😍😍 kullandığın birşey oldumu esktradan peki 😊
Allah dileyen tüm kadınlarımıza tez zamanda mutlu haberler nasip etsin inşallah, ne kullanırsan kullan en etkili ilaç psikoloji önce sağlık sonra psikoloji daha sonrada rutin şeyler, ben ekstra birşey yapmadım sadece ilişki sonrası 15 dakika kalkmadım ve 1 saat duş yasak sonrasında da ılık abdest aldım. Sıcak duş kasları gevşettiğinden tutunmayı engelliyor. Güzel haberlerinizi bekliyorum ❤️

X