Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ben iğne günü dahil 3 gün üstüste denemiştim tuttu ama malesef kimyasal oldu olacağı varsa tek atışta bile oluyor takma kafana oluruna bırak

Aynen ya şu düşük lafı hiç aklimdan cikmiyo ya hapta aşırı yan etki yaptı baş iyice dönüyor ya
Progestanmı kuzum bende agızdan alıyorum bileeek gece alıyorum iğneden sonra bana da veriyo doktor gece alıyorumki koltukta sızıyorum hep şiddetli bas dönmesi ve bayıltıyo

Kızlar ilk kadın doğuma ne zaman gidilmeli şuan son adet tarihine göre 4hafta 2 gün çıkıyor şuan gitsem de bir şey olmaz sanırım 5. Hafta da mı randevu alıp gitmem gerek yardımcı olur musunuz ?

My_Moonlight06 benim yeni bat 18 haziran canım
Kuzumm sağlık Olsun.. canım bu sayfanın listesi bitti artık..

Haziran sayfası burda

Kızlar benim de regl gecikmemin 9. Günü bugun 2 günü kan verdim negatif çıktı dün idrar yine negatif çıktı ama hic regl belirtisi de yok hanile olabilir miyim hala umut var mi acaba normalde duzenlidir neden bu kadar gecikti anlamadım ilk kez oluyor

Aaa evet sen söyleyince farkettim. Noldu ki acaba umarım iyidir, sadece biraz kafa rahatlatmacadır. Sen nasılsın peki, her şey yolunda mı?
Çok şükür yolunda kuzum. Bende yarın doktor kontrolüne gideceğim. İnşallah herşey yolundadır senin test zamanı yaklaşıyordur ne zaman yapıyorsun testi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…