Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok şükür yolunda kuzum. Bende yarın doktor kontrolüne gideceğim. İnşallah herşey yolundadır senin test zamanı yaklaşıyordur ne zaman yapıyorsun testi
Yolundadır tabii anniş, akıllı akıllı büyüyordur orda kuzucuk benim reglim bitmek üzere bebeğim, umutlar hazirana kaldı yine. Bende değişen bişey yok yani haber ver kontrolden sonra, sizin haberler çok iyi geliyor bana

Aynen ya şu düşük lafı hiç aklimdan cikmiyo ya hapta aşırı yan etki yaptı baş iyice dönüyor ya
O ilacı ben de aşılama yaptırdığımda gün de iki kez içiyodum canım çok fena bi baş dönmesi yapmıştı hatta bir defada kısa süreli bayılmıştım. Doktorumu aradığımda fitil olarak devam etmemi söylemişti.
Yarın doktorunu arayıp fitil olarak kullanabilir miyim diye sor mutlaka o baş dönmesini çekme boşuna. Moralini de yüksek tut kuzum bebişine bişey olmaz Allahın izniyle sağlıcakla kucağına alacağın günlerde gelicektir

Yarın dünyanın en güzel sesini duymak için hazırlan canım diğer tüm endişeleri ve geçmişi unut gitsin

Korkutma kendini kuzum inşallah sağlıkla kucağına alcaksın bebeğini düşünme kötü şeyler yarın bize güzel haberler verirsin eminim ❤❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…