Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
IMG_20220601_124206.jpg

Kızlar
Benim 17. Gün yumurtalamam olmuş mu oluyor bu testlere göre 🤔
Test yapmayı bırakayım mi artık ?

Klomen kullandım ve yumurta takibi içim gittim ben de geçtiğimiz ay. Yumurta gelişmemiş diyerek 4 gün sonra tekrar çağırdı. Gelişmiş ama istediğimiz ebatta değil yine de deneyelim diyerek çatlatma iğnesi yaptı. Çatlamadı malesef yumurta. Bu ay femara kullandım. 1 haziranda yumurta kontrolüne gideceğim tekrar. Polikistik over sendromunda klomene yeterli yanıtı vermeyebiliyor yumurta. İlaç değiştiriliyor bu durumda.
Adetliyken kaç ml di yumurtan?

Eki Görüntüle 3076792
Kızlar
Benim 17. Gün yumurtalamam olmuş mu oluyor bu testlere göre 🤔
Test yapmayı bırakayım mi artık ?
evet 17. gün yumurtlama olmuş hatta 18. gün çatlamış. harika. değerlendirdiniz inşallah:)
test yapmayı bırakabilirsiniz.17. gün hangi tarihe o tarihten itibaren 14 sayın 15. gün adet olmanız gerekiyor adet yoksa mercimek vardır inşallah olur :)

evet 17. gün yumurtlama olmuş hatta 18. gün çatlamış. harika. değerlendirdiniz inşallah:)
test yapmayı bırakabilirsiniz.17. gün hangi tarihe o tarihten itibaren 14 sayın 15. gün adet olmanız gerekiyor adet yoksa mercimek vardır inşallah olur :)
Teşekkür ederim cevap için. İlk defa ovulasyon kullandım da, tecrübem yok bu konuda, yorumlayamiyorum o yüzden.
17 ve 18 değerlendirdik 😊
Bugün de değerlendirmek gerek mi acaba ?

Aklından cıkar bişey olmaz Allahın izniyle kuzum ❤❤ Aa canım bak benim görümceme de öyle demişlerdi onun yerleşme kanaması da olmuştu hatta öyle öğrendi ondan sonra doktor ilaç verdi ona neydi hatırlamıyorum şuan da ama 1 hafta mı 2 hafta mı ne kullanmıştı
İnşallah küçük kızıma tuvalet eğitimi veriyorum bide mecbur dinlenemiyorum

Kızlaarrr çatlatma iğnesinden sonra doktorum 2günde1 değerlendirmemizi tavsiye etmişti fakat her gün değerlendirmek şansımı düşürür mü acaba ? Öyle denk geldi çünkü 🙈 ( soru açık olduysa özür diliyorum )

Benimde 16-22 Mayıs arası yumurtlama dönemimdi.18-20-22 mayısta birliktelik oldu. 28 mayıstan beri kasık batmam var. Bel ağrım var.Mide hassasiyetim var. 30 mayısta kan testi yaptırdım 0,100 çıktı erken mi davrandım diye düşündüm erken gebelik testide yek çizgi çıktı.şikayetlerimde geçmedi. Bat 4 Haziran 3 gün sonra.

X