Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu arada ben adetten 4 gün önce hamile olduğumu öğrendim. Eğer geç döllenme olmadıysa sende öğrenebilirsin. Ki adet tarihin benimle aynı ise şuanda adetimiz neredeyse bir hafta gecikti. Kan ver bence hiç bekleme daha fazla. İnşallah hamilesindir

İnşallah senden güzel haberi alırız kuzum

Hahaha hadi inşallah
Bekliyorum kuzum zaten aksiyon almiyorum
Ben bugun test yapamam 1 lt su içtim
kiz daha kahvalti yapmadim ne ara ictin o kadar suyu.. camasir attim kurutmaya camasir makinesinide calistirdim yataklari topladim simdi tv karsisina gecip camasir katliycam cok isim var bugun yaa dolap icleri camasir utu camlarida silcem yemekte yok evde off pazartesi sendromu

Ben de kahvalti etmedim uyaninca ictim
Zaten geliyor gelmekte olan amaaaan hevesim kaçtı

Ahhh benim bugun ki planlarımın aynısı o kadar çok gözümde büyüyo ki şuan ama hala yatakta keyif yapıyorum

Ahhh benim bugun ki planlarımın aynısı o kadar çok gözümde büyüyo ki şuan ama hala yatakta keyif yapıyorum
Hadi kalk askom isler bitsinde yarin gezeriz ben her odaya yarim saat ayircam katlama islerim bitsin zaten yeni temizlik yapmistim yeterli yarim saat diye düşünüyorum belki 40 dkka en fazla, planli yaparsak cabuk biter

bende aynnı durumdayım yemin ederim. Geçen hafta pazartesi yumurta çatlatma iğnesi oldum akıntım vardı ama 3 gündür inanılmaz fazla geliyor dediğin sancıları çekiyorum bende bir tedirgin olmadım değil ama testte yapmadım zaten çok erken bişi olmuş olsa bile testte daha çıkmaz adet günün ne zamandı seninle aynı gündü sanki benimle bence biz bi adeti bekleyip sıcak su torbalarımızla yaşama devam edelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…