Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim midem berbat yaa habire ağlıyorum ucafık birşeyde sürekli yatma isteği var ateşim akşam 37.9 du ama ben yanıyorum yani ne sıtma var nede başka bişi.... sende durum ne
Ciddi. Misin kız korona olmayasın tövbe 😅 vallla adet olmadım 30 cı dongu günü kuzu memeler fena bende fena

Benim midem berbat yaa habire ağlıyorum ucafık birşeyde sürekli yatma isteği var ateşim akşam 37.9 du ama ben yanıyorum yani ne sıtma var nede başka bişi.... sende durum ne
Canım sendeki yumurtlama belirtileri bence sen boş geçme bu günleri

Kızlar kasıklarda ağrısı olan ve akıntısı olanlar için söylüyorum. Adetim 3 gün geçti ve beyaz akinti devam ediyo bazen şeffaf bazen beyaz oluyor adetten önce de böyleydi. Ve kaşık ağrısı anlık oluyor yani birkaç dakika sürüp geçiyor. Adet olcak gibi ağrıyor ama sürekli devam etmiyor. Özellikle yoruldugumda merdiven çıktığımda eğilip kalktıgımda falan oluyor. Bunlara bi dikkat edin belki dr regl değil yerleşme ağrısıdır .

Hadi kalk askom isler bitsinde yarin gezeriz 😃 ben her odaya yarim saat ayircam katlama islerim bitsin zaten yeni temizlik yapmistim yeterli yarim saat diye düşünüyorum belki 40 dkka en fazla, planli yaparsak cabuk biter
Yatak yumuş yumuş çok güzel🤣🤣🤣 birazdan haydi bismillah diyip kalkıcam hemen kuzum😂 dediğin gibi benim de kahvaltıdan sonra her odaya ayrı ayrı vakit ayırmam lazım ama gözümde en çok büyüyen ütüüü ev de çok sıcakkk off off🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Kızlar kasıklarda ağrısı olan ve akıntısı olanlar için söylüyorum. Adetim 3 gün geçti ve beyaz akinti devam ediyo bazen şeffaf bazen beyaz oluyor adetten önce de böyleydi. Ve kaşık ağrısı anlık oluyor yani birkaç dakika sürüp geçiyor. Adet olcak gibi ağrıyor ama sürekli devam etmiyor. Özellikle yoruldugumda merdiven çıktığımda eğilip kalktıgımda falan oluyor. Bunlara bi dikkat edin belki dr regl değil yerleşme ağrısıdır .
Umitlendirmeeee😅😅

M Mavimiresl Oturdum 20 dk dinlenik olarak ölçeyim diye. Ateşim gene olmus 37.2😅😅🤣🤣🤣 eşim de yeter artık al da yap su testi diyor

Regl olmazsam aksam kızımı alırken test de alip yarin sabah namazinda yaparim

yok kıız ne koronası evden çıktığımmı var allah aşkına bu tamamen içsel bir ateş yaa yanıyorum diye bağırmak istiyorum hasta olsam sıtmalanma falan olur yavrum :KK70:

X