Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet benim akıntım var. Çok fazla değil ama var. Hala belirtim de yok. Göğüsümde şişlik Gaz ve karın sertleşmesi dışında hiç bir belirtim yok. Bence yarın gidin kan verin hatta acilde kan verin 2 saatte çıksın sonuç. İnşallah güzel haber duyarsınız 🙏🏼
Kasıklarımda ağrı hissediyorum akıntı geldikçe adet oldum sanırım diye tuvaletr gidiyorum 🙈 inşallah bu ay olmuştur. Sizin de kasıklarda ağrınız var mı? Akıntı ve kasık ağrısı dışında bi belirtim yok eğer olduysa, oda ztn regl belirtisiyle aynı

Benim de ilk deneme olduğu için. Anlayamıyorum pek bir ümidim yok ama değişik şeyler hissedince sormak istedim. Benimde sizin gibi ilişkiden bi kaç gün sonra akıntım çok geldi yumurtlama dönemim bittiği halde anlayamadım, genelde doğurganlık dönemi ve yumurtlamanın olduğu gün çok yoğun olurdu. 2-3 gündürde kasıklarımda batma oluyor. Belkide regl zamanı yakalaştığı için hayırlısı olsun inşallah herkes için diyorum Rabbim en güzelini en uygun zamanda nasip etsin inşallah 🙏
Amin canım müjdeli haberlerle gelirsin inşallah banada haber verir misin olabilir sizinde belki herkesin farklı oluyor 🤗

Sevindim bazı kararların içini rahatlatmasına 🌿 Olacak olacak.. ben inanıyorum.. yaz geldi falan biraz sal kafaya çok takmadan denesen kesin bebiş sürpriz yapacak 😄 ama o iş öyle olmuyor işte biliyorum.. şu lenfosit aşısı bana mantıklı geliyor artık.. bir de glutensiz beslenme 🤓 bazı araştırmalar içerisindeyim..
Bilgi paylaşımına açığım 😍😁

Kizlar 3-4 gün adetimde gecikme oldu sabah test yaptim negatif cikti.. hamile olsaydim galiba kessin gösterir di.. benim umutlar suya düstü gene😔
Ama hala adetim gelmedi

Kızlar günaydınnnnn
30 gün bugun
Belirti olarak sadece göğüslerde acı ve sıZı var ama sanki regl belirtisi de gelmeye başladı
Bakalım
Bat 2 Haziran ✌🏻

Kızlar günaydın
Çatlatma iğnesinin 4. Günündeyim en ufak bir değişiklik,belirti yok :) belirtisiz olumlu sonuçlar alan var mı acaba ?

Günaydın
Vücut sıcaklığım düştü bu sabah
Muhtemelen regl olacağım. Hayırlısı olsun inşallah

Kuzum corona geçirmiştim işte martta
Benim kizimla ayni zamanlarda gecirmissin bizde H1N1 influenza yani domuz gribi olduk🤦🏼‍♀️ İlk kızımda basladi 3 gun sonra özel muaynaneye götürdüm düşmeyen yuksek ates halsizlik kusma gibi sikayetle orda testi pozitif cikmisti ertesi gün oğluma gecti farkli ilaclari var onun doktor önlem amacli yazmisti oglumada Miraç 2 günde atlatti Mira 12 gün yatti yuksek ateş le doktor tembihledi bizi buraya getirin acil bi durumda serum takalim hastaneye giderseniz yoğun bakima alirlar cocukta travma olusur dedi..Çook zordu sana anlatamam sonradan bana gecti bende uzun süre atlatamadim bende ateş yapmadi halsizlik ve vucuduma yayilan morluklar yapti.. uzun oldu biraz diyecegim şu ben 10 gün önce Mira yı dermatologa götürdüm aşırı saç dökülmesinden oluk oluk geliyodu elimize heryer saç evin icinde doktorun muayne ve kan tahlillerinden sonra ilk sordugu 2-3 ay öncesi atesli hastalik corona domuz gribi gecirdimi yani bu hastaliklar aşırı sac dokmesi yapiyormus.. biz uclarindan biraz kestirdik bide bebek sampuanina geri döndük şuan azaldi dökülmesi

Hamile değilsem de regl olayım canım o da nimet😅
Ya 🤣🤣 haklısın vallla günün de olmak da bi nimet dimi cok şükür bu halimize bende beklıyorum işte belirti yok saka gibi kı goguslerım açıyor yA deli gibi ama sabah sızlıyordu burda kızların dediği gibi 😂😂😂

Kasıklarımda ağrı hissediyorum akıntı geldikçe adet oldum sanırım diye tuvaletr gidiyorum 🙈 inşallah bu ay olmuştur. Sizin de kasıklarda ağrınız var mı? Akıntı ve kasık ağrısı dışında bi belirtim yok eğer olduysa, oda ztn regl belirtisiyle aynı
Benim o kadar belirtim yok ki beta değerinin devamli yükseldiğini görmesem hamile olduğumu inanmazdım o derece. Göğüsüm adetten önce de şişerdi şimdi daha hassas sadece. Gazım her ay adetle birlikte geliyor sonra gidiyor bu sefer gitmiyor bunlar dışında aşerme yok, bulantı yok hiç bir şeyim yok. gaz çok sıkıştığı zaman kasik ağırısı gibi geliyor ama değil. Karnım gazdan 3 aylık hamileymişim gibi aşırı şişti ve sertleşti barsaklarim patlıyor patlicak. Şimdilik bu kadar ki gaz bile kolay değil 🤦🏻‍♀️

X