Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde böyle dökülüyordu sanırım havalardan sağlık ocağında burda gidip özel karışım yazip yapıyorlar eczanede çok iyi geliyor saça. Bı sağlık ocağına git belki yazarlar. Geçmiş olsun
Sagolasın canım iğnemin 7. Günündeyim su çatlatma muhabbeti gitsin gidicem bir an önce hel açıldı vallahi diplerim

Bu sefer benimde olmadı ya 7. Gündeyim hiçbişe yok gögüslerimin şişligi dısında belirtide aramıyorum ztn saçlarımı kafama taktım ztn baksanınıza nasıl gidiyor kökten hepsi napcam bilmiyorum doktor bu kadar yan etki kimsede olmadı ddi dermotolojiye gidin dedi kökten gidiyor hepsi @miresl A ad000 R Random3 @Venev Arianaa Arianaa @dceke @Veziir iyilikperisi92 iyilikperisi92 Niqu Niqu My_Moonlight06 My_Moonlight06 diğer kızlar saçlarımı açamıyorum resmen nazara da cok geliyorum bilmiyorum ya morelim sıfır
Bence de kuzum doktoru dinle bi git bakalm acaba bişi öi dokundu yA bence sana diyim mevsim dende olabılır inanki Benım de böyle bak sana yemınle o yüzden hiç üzülme mevsimdedir mevsim geçişi yaptık cunku yaza geldik şampuanını bi kontrol et sanmam ilac dan olacağını

Bu sefer benimde olmadı ya 7. Gündeyim hiçbişe yok gögüslerimin şişligi dısında belirtide aramıyorum ztn saçlarımı kafama taktım ztn baksanınıza nasıl gidiyor kökten hepsi napcam bilmiyorum doktor bu kadar yan etki kimsede olmadı ddi dermotolojiye gidin dedi kökten gidiyor hepsi @miresl A ad000 R Random3 @Venev Arianaa Arianaa @dceke @Veziir iyilikperisi92 iyilikperisi92 Niqu Niqu My_Moonlight06 My_Moonlight06 diğer kızlar saçlarımı açamıyorum resmen nazara da cok geliyorum bilmiyorum ya morelim sıfır
Yaa ciddi ciddi baya dökülüyor. Canım biliyorum elinde değil ama biraz daha sakin kalmaya çalış belki stres de etkiliyordur mfk nın saç dökülmesi için bi takviyesi varmış onu da mı denesen acaba 🤷🏻‍♀️

Yaa ciddi ciddi baya dökülüyor. Canım biliyorum elinde değil ama biraz daha sakin kalmaya çalış belki stres de etkiliyordur mfk nın saç dökülmesi için bi takviyesi varmış onu da mı denesen acaba 🤷🏻‍♀️
Aldım kuzum onuda ya mevsim de değil anormal bişe görmen lazım banyoda agladım elllerime geldi resmen tuttukca ellerimde kaldı sonunda buldum bir randevu beklemicem ya cmtsiye buldum mfkyıda aldım saç dökülmesi için pztsi gelcek o da ins şifa olur valla bebeği hiç düşünmüyorum suan

Ördüm saçlarımı açamıyorum yok kuzum b12 fln herşeyim iyi benim test yaptırmıstım 1 ay önce
Fena bir yan etkisi olmus gerçekten
İlacı bıraktığında eski haline dönecektir inşallah bu kadar şeyin sonucu hamile kalırsın kuzum

Kızlaar dün yaptıgım beta testi 140 cıkmıss cok heyecanlıyım umarım düzgün artar birdaha ne zaman yaptırmalıyım ikinci cocuk ama insan unutuyormus 😬 bat yarındı umarım isteyen herkese nasip olur :)

Ya kuzum bendede dökülme oluyor..ama bu kadar digil canım.Sen bir doktora görün.

Aldım kuzum onuda ya mevsim de değil anormal bişe görmen lazım banyoda agladım elllerime geldi resmen tuttukca ellerimde kaldı sonunda buldum bir randevu beklemicem ya cmtsiye buldum mfkyıda aldım saç dökülmesi için pztsi gelcek o da ins şifa olur valla bebeği hiç düşünmüyorum suan
Çok garip ama ya inşallah şifa olsun canım benim çok sıkma canını Daha kötü etkilemesin inşallah bebiş de gelsin bu ay çektiklerine değsin çok canım sıkıldı ya doktordan çıkar çıkmaz bize de haber ver 🙏🏻

Tatlım evet benim de saçım dökülüyordu ama abartacak bi durum da yoktu. Bence de başka bişeyle alakalı bu, hem tiroide falan baktır, vitamin değerlerine baktır bişey çıkmazsa hem de dermatoloğa git. Belirti için çok erken. Ortalama 9 gün sonra rahme yerleşiyor belirtiler de 11 gün sonra anca başlar öyle düşünürsek. Sıkma canını, stres her şeye zarar biliyorsun

Ahhhh kuzummmm niye böyle oldu ilaçların filan mı etkisi yani.. bence oku kendine kuran filan nazar filan da olabilir .. doktora da görün tabi ayrı dermatologa..

Hiç uzulme üzüldükce daha kotu olur gelir nasılsa bakım yaparsın İnshaAllah geçecek

Kızlaar dün yaptıgım beta testi 140 cıkmıss cok heyecanlıyım umarım düzgün artar birdaha ne zaman yaptırmalıyım ikinci cocuk ama insan unutuyormus 😬 bat yarındı umarım isteyen herkese nasip olur :)
Hayırlı olsun yarın yine aynı yerde aynı saatte vermeye çalışın artışı görürsünüz

Sizce gebelik varmi

Eklentiler

• IMG_20220529_112521.jpg
    IMG_20220529_112521.jpg
    34,3 KB · Görüntüleme: 67
Ahhhh kuzummmm niye böyle oldu ilaçların filan mı etkisi yani.. bence oku kendine kuran filan nazar filan da olabilir .. doktora da görün tabi ayrı dermatologa..

Hiç uzulme üzüldükce daha kotu olur gelir nasılsa bakım yaparsın İnshaAllah geçecek
İns kuzum ya

X