Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adetin geçmedikçe hiç bir test yapma veya kan tahlili verme.. tavsiye etmem
Teşekkür ederim canım 🤗
Benım gecen ay geç gelmişti çok gecen aya göre 7 haziranda gelmesi gerekiyor ama ramazan diye şaşırdı o zaman şimdi normale dönmüştür diye hesapladım birde kendimde farklılık görünce eskiye göre bat 30 mayıs canım şimdi yaptım test 1 gün önce yapmış oldum
tebrik ederim:) nasıl değişimler yaşadınız. Benimde beklenen 4 Haziran. 16-22 arası yumurtlamam vardı. 28-29. Da kasık ağrım oldu ama geçti batma gibi iki taraftanda. Ama reglimde yaklaştığı için değildir diye düşünüyorum:)

Bu sefer benimde olmadı ya 7. Gündeyim hiçbişe yok gögüslerimin şişligi dısında belirtide aramıyorum ztn saçlarımı kafama taktım ztn baksanınıza nasıl gidiyor kökten hepsi napcam bilmiyorum doktor bu kadar yan etki kimsede olmadı ddi dermotolojiye gidin dedi kökten gidiyor hepsi M Mavimiresl A ad000 R Random3 Venev Venev Arianaa Arianaa partalina_ partalina_ Veziir Veziir iyilikperisi92 iyilikperisi92 Niqu Niqu My_Moonlight06 My_Moonlight06 diğer kızlar saçlarımı açamıyorum resmen nazara da cok geliyorum bilmiyorum ya morelim sıfır

Eklentiler

• 6BCB3C57-281F-4CB4-AF25-BD4DD6B573B7.jpeg
    6BCB3C57-281F-4CB4-AF25-BD4DD6B573B7.jpeg
    163,8 KB · Görüntüleme: 42
Bu sefer benimde olmadı ya 7. Gündeyim hiçbişe yok gögüslerimin şişligi dısında belirtide aramıyorum ztn saçlarımı kafama taktım ztn baksanınıza nasıl gidiyor kökten hepsi napcam bilmiyorum doktor bu kadar yan etki kimsede olmadı ddi dermotolojiye gidin dedi kökten gidiyor hepsi M Mavimiresl A ad000 R Random3 Venev Venev Arianaa Arianaa partalina_ partalina_ Veziir Veziir iyilikperisi92 iyilikperisi92 Niqu Niqu My_Moonlight06 My_Moonlight06 diğer kızlar saçlarımı açamıyorum resmen nazara da cok geliyorum bilmiyorum ya morelim sıfır
Sıkıntı yapma kuzum bak kendine zarar veriyorsunuz hem bebek de stresi sevmez

Canım hemen yarın bi doktora görün.. merak etme dökülen saç olsun yaaa.. yerine gelir be kuzum, senin canından kıymetli mi 😘

Olabilir olmasını ama bence biraz erken. Bildiğim kadarıyla yumurtlamdan 11 gün sonra belli olurmuş ama kusmak aşermek için çok erken daha 4 hafta bile olmamış. Ben 3 hafta 4 gün hamile olduğumu öğrendim ama şuanda hiç bulantı kusma hiç belirtim yok. Adet sancım bile yok. Herkesin vücudu farklı ondan olabilir hayırlısı olsun 🙏🏼 en iyisi kan ver eğer bulantın ondansa kesin kanda çıkar
Merhaba, son adetle beklenen adet günlerimiz aynı, hala regl olmadım ümitlenmek de istemiyorum. Yarın teste gideceğim, akıntım çok geliyor sizde de oluyor mu şuan

Canım bi doktora görün hormon ve vitaminlerine baktır

tebrik ederim:) nasıl değişimler yaşadınız. Benimde beklenen 4 Haziran. 16-22 arası yumurtlamam vardı. 28-29. Da kasık ağrım oldu ama geçti batma gibi iki taraftanda. Ama reglimde yaklaştığı için değildir diye düşünüyorum:)
Merhaba bu benim 2. Çocugum olucak nasipse benim 1. Hamileliğimde 9 ay kusmalı yemeden geçti canım son ay yemiştim hamileliğe vücudum hemen tepki veriyor bulantım vardı yani kısacası sabahları öğürme oldu nadir. Baş dönmesi aniden uyku bastı.benim göğüsüm hassaslaşmaz normalde adet olacagımda bile ellerimi bağlamıstım normal dururken acı hissettim kasıkta batmalar var akıntılar oldu hatta buraya yazmıstım 2 gün oldu ilişki olalı ama akıntım oluyor diye. Böyle aklıma gelenler canım dilerim sizlerede nasip olsun ama test yaaparken hiç şüphem yoktu çok hissettim

Tövbeeee
Kuzum çok fazlaymış ya gerçekten... bırakınca duruyor mu belki bir vitamin eksikliği ile aynı anda olmuştur

X