Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende 1 mayısta oldum canım 😂😂 evet ya bu ay tüp bebek denedik biz 1 yıldır olmuyordu. İlk denememiz. Allahım sesimizi duysun tutsun inşallah
Sen kendı isteğin mi tüp bebek hızlı olmjs sanki kız tüp bebek için asılama çatlatma felan olmadımı kız aynı andayıZzzz He unutma benı sakın

Sen kendı isteğin mi tüp bebek hızlı olmjs sanki kız tüp bebek için asılama çatlatma felan olmadımı kız aynı andayıZzzz He unutma benı sakın
Canım bir bak ikimizinde koyu çıkıyor catlamadan sonra. Bugun yaptim ama bozuk çıktı daha da yok elimde yapamıyorum sen yaptın mı bugun.

Eklentiler

• Screenshot_2022-05-26-15-05-42-544_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2022-05-26-15-05-42-544_com.instagram.android.jpg
    73,2 KB · Görüntüleme: 55
Canım bir bak ikimizinde koyu çıkıyor catlamadan sonra. Bugun yaptim ama bozuk çıktı daha da yok elimde yapamıyorum sen yaptın mı bugun.
Su an bende gaz sancısı var cano bugın yapmadım ya iş yerinde camı açık bırakmış gerızekalılar ceyrandan genitalimin etrafı su an bıçak saplanıyor yA gaz ya adet olcam ya daaaaaaaaaaa😂

Merhaba arkadaşlar ya ben size bisey soracaktım bugün ben dr gitim bi kac gün gec gitmisim tarihleri karıştırmışım Dr da bana yumurtan çatlamış içinde sıvı gözüküyor dedi ben anlamadım o sıvı ne yani yumurtlama dönemim geçmişmi hamile kalamiyacakmiyim

Su an bende gaz sancısı var cano bugın yapmadım ya iş yerinde camı açık bırakmış gerızekalılar ceyrandan genitalimin etrafı su an bıçak saplanıyor yA gaz ya adet olcam ya daaaaaaaaaaa😂
Okudun mu kız catlamadan 4 gün sonra kadin yapmis ve koyulasmaya başlamış t cizgisi hep koyu kalmış umutlandim 😂

Okudun mu kız catlamadan 4 gün sonra kadin yapmis ve koyulasmaya başlamış t cizgisi hep koyu kalmış umutlandim 😂
Okudum da cok da umutlanma ua yada ne bilim gaz varmı sende ay bilmşyorjm ya hamileysem bende 😂😂 bak 2 güm yaptım ovulasyon dünkü koyuydu sana ıkısını tekrar atiyim mi hele bi bak

Okudum da cok da umutlanma ua yada ne bilim gaz varmı sende ay bilmşyorjm ya hamileysem bende 😂😂 bak 2 güm yaptım ovulasyon dünkü koyuydu sana ıkısını tekrar atiyim mi hele bi bak
İlki 24 ü 2 cisi 25 inde yaptıgımm test

Eklentiler

• 8ACA1609-EDF2-4C3F-ABEC-71EB3E0B9558.jpeg
    8ACA1609-EDF2-4C3F-ABEC-71EB3E0B9558.jpeg
    68,8 KB · Görüntüleme: 52
  • 5D007979-C6CD-45A9-AE41-25AF920E2C7C.jpeg
    5D007979-C6CD-45A9-AE41-25AF920E2C7C.jpeg
    58,2 KB · Görüntüleme: 50
Mrb. Insallah cabanizin karsiligini alirsiniz. Tub bebek oncesi hazirlik sureciniz oldu mu, yoksa hemen ignelerle basladiniz mi. Biz de yaz donemi icin karar verdik ama gec mi kaldik onu merak ediyorum. Kisiden kisiye degisir ama yine de oncesinde 3 ay yogun takviye kullanimi filan gerekiyor mu acaba. Gorustugum bir dr. gerekli olmadigini soyledi. Bir de surec biraz korkutucu geliyor, kendi tecrubeni paylasabilirsen sevinirim 💐
Merhaba, hepimiz emeklerimizin karşılığını alalım zor bir süreç. Maddi manevi.. yumurtalıklarınızın kalitesini arttırmak için en gec 2 3 ay öncesinden takviye alımına başlamak gerekiyor gercekten. Ben omega 3 , d vitamini , koenzim q10 aldım birde impryl kullandım. Yumurtalarım kalitelensim diye. Eşimde proxeed diye bir toz kullandı. 2 ay sonra biz başladık. Zaten başlayınca testler yapılıyor amh testi,sperm testi,hsg filmi falan. Onlarıda bitirdik. Hemen ilaçlara başladı doktorum. Adetliyken tabiki. Adetin 2.günü başladım.Hergün iğne vurdum göbekten. 3 günde bir yanına çağırdı.yumurtalarımı izledi ve kan aldı sürekli. sonra yumurtalarım toplandı ve 10 gün önce transfer edildi embriyolarım 🥰 2 gün sonra kan testi günüm. İnşallah hayırlı haberler alırım hepimiz alırız 🥰🙏🏻🧿

Bizim sperm ve yumurta rezervi sorunumuz var canım her gecen gün aleyhimize işlediği için 1 sene sonunda tüp bebeğe karar verildi acil olarak.

Benim daha koyuydu o yüzden bi umutlanmadim değil 😂 bende her seyde umut ariyorum ya 😂

Kızlar hastaneye gittim doktorlar grevdeymis kimse kanıma bakmadı acil de kabul etmedi. Çok moralim bozuldu artış olmayacak diye çok endişelenmiştim. Ben de bir gebelik testi daha yaptım çizgim baya koyulasmis bu artmış demek oluyor dimi.

Eklentiler

• 16535738392208333021297243926997.jpg
    16535738392208333021297243926997.jpg
    79,1 KB · Görüntüleme: 38
X