Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın çiçeklerim ❤ Acayip kafam karıştı kızlar ya bu değerlerim kağıttaki referans aralığına göre gayet normaller ama netten biraz baktım da estradiol adetin 3. Günü daha düşük olmalıymış 80 nin altı falan benim ki 88 çıkmış kafamı karıştırdım keşke bakmasaydım bilgisi olan var mı ? Değerlerin kaç olması gerektiğiyle alakalı.

Yok CNm sanmm vitmnlerde önemli ama demir zaten çok değişiyor kanszlik ypior kul. Zatn on güne düzelir arada konrl ettirin zatn rutin kontroller yptrdiysanz önce kan sayımı her zmn drlr ypar
Anladım canım bakalım benim hep düşük bu demirim ve kanım çokta halsizim onun yüzünden inşallah sonuçlarım normaldir kağıda göre normal ama bakalım cuma ya da haftaya göstericem gidip

Kuzum 80 ile 88n çok farkı yokki ya bence hiç bakma bişe olsa doktor derdi

Günaydın herkese bir sorum olucaktı geçen ay oruç falan tuttuk ya ben bebek denememiştim ama oruçtan dolayı adetim gecikti benim normalde 28 günde bir olur sizce bu ay düzelir mi? Sizin nasıl geldi

Üzme kendini canım bilmiyorum sorun ne ama ins en yakın zamanda düzeltirsiniz kuzum kendini strs yapıp bunaltma hormonlarımızı herşeyimizi etkiliyor maalesef. İns pozitifleri görürsün test fln yapmayı düşünüyormusun ?? Ooo ben regl oldum bu ay da femara kullandım pazar günü 3. Çatlatma iğnemi vuruldum bekliyprum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…