Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bozma moralini beee daha var gününe aynı testten mi yaptın? Bazen oluyormuş öyle başka bir yerde bir kadın yazmıştı bir pozitif bir negatif çıktı diye sonuç hamile.. seninki daha pozitif bile degildiki arada bı yerde kaldık hele dur bakam
Pozitif değildi de okdr çok test yapmisimdir ki sayısını bilmem bu kuruma çizgisi değildi hamileliğimde böle bir çizgi ile öğrenmiştim biraz belirtilerimdi var kasık ağrım karın ağrım beyaz sulu kremsi akıntı göğüs hassasiyeti yani bir çizgi eksik :)))) napalim artk alıştık zaten beklemeye en kotu hazirana geccez kısmet :)))
Farklı marka test almıştım

Pozitif değildi de okdr çok test yapmisimdir ki sayısını bilmem bu kuruma çizgisi değildi hamileliğimde böle bir çizgi ile öğrenmiştim biraz belirtilerimdi var kasık ağrım karın ağrım beyaz sulu kremsi akıntı göğüs hassasiyeti yani bir çizgi eksik :)))) napalim artk alıştık zaten beklemeye en kotu hazirana geccez kısmet :)))
Farklı marka test almıştım
İşte hata o aynı marka testle bakman lazım kuzummm çünkü her markanın ölçme hassasiyeti farklı.. ikisini aynı anda karşılaştırma yapamayız o sayılmaz ilk yaptığın testi birdaha tekrarla ama bira geçsin de öyle..

Pko mu var canım sende?
Peki sonra kendiliğinden mi adet olurdun?

Adet gecikmesi olunca o süreçte hamiledir kalamayız di mi yumurtlama olmaz?
Evet canım bende PCOS var ama ben her ay adet olan birisiyim kendiliğinden çoook nadir olur böyle gecikme normalde olmaz her sene olmaz mesela gecikme kırk yılda bir..

Adet gecikmesi süresinde hamile kalanlarda var canım imkansız değil olabilir yani sen degerke dir her zaman boş gecirme ne olacağı belli olmaz

Evet canım bende PCOS var ama ben her ay adet olan birisiyim kendiliğinden çoook nadir olur böyle gecikme normalde olmaz her sene olmaz mesela gecikme kırk yılda bir..

Adet gecikmesi süresinde hamile kalanlarda var canım imkansız değil olabilir yani sen degerke dir her zaman boş gecirme ne olacağı belli olmaz
Pcosu amh değerinden mi anlıyor Dr lar canım?

Gecikmeye rağmen demek ki yumurtlama olabiliyor ki kalınıyor 🤲

Pcosu amh değerinden mi anlıyor Dr lar canım?

Gecikmeye rağmen demek ki yumurtlama olabiliyor ki kalınıyor 🤲
Onu tam bilmiyorum ama genelde ultrason da görünüyor küçük küçük yumurtalar inci gibi dizili olur ve daha birçok belirtii var tüylenme kilo alma gibi elebtte testler sonucu da öğreniliyor dur ama bu görüntüyü gorunce genelde teşhis konur hemen

Onu tam bilmiyorum ama genelde ultrason da görünüyor küçük küçük yumurtalar inci gibi dizili olur ve daha birçok belirtii var tüylenme kilo alma gibi elebtte testler sonucu da öğreniliyor dur ama bu görüntüyü gorunce genelde teşhis konur hemen
Ne zor bu yollarda beklemek ya.

İşte hata o aynı marka testle bakman lazım kuzummm çünkü her markanın ölçme hassasiyeti farklı.. ikisini aynı anda karşılaştırma yapamayız o sayılmaz ilk yaptığın testi birdaha tekrarla ama bira geçsin de öyle..
O gün o tetlede iki tane yapmıştım ikisinde silik çıkmıştı ama ilki daha az silikti sonra 3 saat sonra tekrrladm daha koyu silik çıkmıştı oyuzden ertesi gün farklı bir marka aldım dedm hem bir gün geçti beta artti varsa onda da çıkar bu sefer hiç birsy cikmadi iki tane yaptm yine
1.leri bebetime ile yaptım 2.leri artimed ile

Kizlarrr gunaydinnn 3 farkli markayla test yaptim. Biri 2. Dk biri 7 dk 😊😊😊😊😊

Eklentiler

• 20220525_063005.jpg
    20220525_063005.jpg
    63,2 KB · Görüntüleme: 57
  • 20220525_062235.jpg
    20220525_062235.jpg
    67,2 KB · Görüntüleme: 54
Ben bu aralar bizimki ile bozuk olunca çocukta istemiyorum 😓😓 ama simdikik tabi 🤭
Oluyo öyle şeyler bizim de olmuştu bundan çocuğum olsa ne olacakkiler falan oluyo bir iki ay beklemek lazım güzelce karar vermek lazım çünkü gerçekten de çok büyük sorumluluk ve ben çok zorlanıyorum onun için herşeye değer ama miğde bulantısı ula uyanmak en sevdiğim şeylerden tiksinmek aklıma gelmesi bile miğdemi alt üst ediyo belki sizin hamilelikler öyle olmaz inşallah olmaz ve emin ol en beklemediğin an geliyo ben çok üstüne düşüp gebelik testi aldım zamanlar olmadı ve çok üzülürdüm çok ağlardım Mart'ta hiç üstüne düşmedim hatta vurda kızlar delimisşn artık yap dediklerinde üzülmekten o kadar korkuyorum ki yapmamıştım inatla ve o ay geldi mucize aslında hepimizin bebeği olabilecek durumdayız ama rabbim nasip etmesini bekliyoruz ben hamile kaldığım ay Meryem suresi okumuştum sık sık ve Kadir gecesine de denk gelmişti o günde 41 defa kadir suresi okumuştum ramazandan ümidim yoktu benim eşim asker olduğu için biz denk düşüremiyoduk ama düşmüş Rabbim önce eşinle barışmayı sonrada yuvanıza neşenizi miniğinizi versin canım o olunca eşinle bile ilgilensin gelmiyo zaten

X