Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sağol canım Acaba kansızlıktan kaynaklı mı bebek olmaması yani normal gözüküyo bütün hormonların hepsi

Arkadaşlar bakar misinz dayanamadım adete 6 gün var erken gebelik testi yaptım

Eklentiler

• IMG20220525001336.jpg
    70,7 KB · Görüntüleme: 69
  • IMG20220525001320.jpg
    70,9 KB · Görüntüleme: 66
Canım şuan yumurtlamadasin yapma. Adetin bitsin önümüzdeki öyle yap. Ben bitince yapmıştım. Bende problem yoktu ama yaptım bir faydasını da görmedim açıkçası. Sen enfeksiyonu nasıl anladın

Benimde reglim yeni bitti ne yapsam ne etsem bilmiyorum günlerim de düzenli acaba düzenimi bozar mj
İşte her insan Bir değil ya . Eğerki denemek istiyorsan bir sorun yoksa dene bence . Zaten 6 aydan 6 aya yapılıyor . Diye biliyorum ben. . yanlışım varsa arkadaşlar düzeltsin

Sağol canım Acaba kansızlıktan kaynaklı mı bebek olmaması yani normal gözüküyo bütün hormonların hepsi
Yok CNm sanmm vitmnlerde önemli ama demir zaten çok değişiyor kanszlik ypior kul. Zatn on güne düzelir arada konrl ettirin zatn rutin kontroller yptrdiysanz önce kan sayımı her zmn drlr ypar

Akşamdı işte saat 6 buçuk gibiydi :))) ama bu kez iki kere yaptm hatta çıkmadı hemde hiç silik bile demekki önceki test bozuldu çok morlm bozuldu (
Bozma moralini beee daha var gününe aynı testten mi yaptın? Bazen oluyormuş öyle başka bir yerde bir kadın yazmıştı bir pozitif bir negatif çıktı diye sonuç hamile.. seninki daha pozitif bile degildiki arada bı yerde kaldık hele dur bakam

Arkadaslar 2 gün önceki olan birlikteliğin akıntısı şimdi gelir mi? Yoksa yine enfeksiyon mu oldum ben her bebek denediğimiz ay enfeksiyon oluyorum bu sizde yasanıyor mu?süt kesiği gibi değildi

Arkadaslar 2 gün önceki olan birlikteliğin akıntısı şimdi gelir mi? Yoksa yine enfeksiyon mu oldum ben her bebek denediğimiz ay enfeksiyon oluyorum bu sizde yasanıyor mu?süt kesiği gibi değildi
Enfeksiyon genelde süt kesiği gibi veya sarı olurmuş ilişkiden gelcegini sanmam 2 gün geçmiş normal akıntıdır.. yumurtlama döneminde isen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…