Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
CNm yeni hamilesin sna birsy sorcm sağ kasık ağrım çok var sürekli birde karnm sürekli ağrıyor DHA adetime 5 gün vr sizde oldumu böle sylrr (
Canım benim kasıkta sürekli ağrı olmadı. Oturup kalkarken ani ağrı saplanmalari oluyor. 5 10 saniye sonra geçiyor. Onun nedeni de rahim genisliyormus keseye yer açmak için doktor öyle demişti

Merhaba bunu öğrendiniz mi aşılama ücretli miymiş?

Ben bu aralar bizimki ile bozuk olunca çocukta istemiyorum ama simdikik tabi

Oohh sefan olsun Yani o mutsuz olsun azcık kaybetme korkuları olsun takma sen çokta naz yapma barışmak isterse kız en büyük sorun zaten onlarda bebeğim
Barışmak istese barışırım da zaten oda istemiyor sanki bende bekleyeceğim kararlıyım. Hayırlısı

Ben yaptım benim evlendikten sonra adetlerim düzensizdi bende düzen oluştu . Yarın hastaneye gideceğim rutun bir kontrole . Haziran ayında da hsg çekileceğim . Eğer ki bir sorun olmuş olursa yazarım.buraya .
Benimde reglim yeni bitti ne yapsam ne etsem bilmiyorum günlerim de düzenli acaba düzenimi bozar mj

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…