Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hiic canım normal telaşlar içinde geçiyor zamanım henüz bir değişiklik yok hayırlısı

İnshaAllah nvardir papatyammm bat ne zamandı senin Haziran'da sanırım değil mi ?

Sat 05.05.2022
Bat 05.06.2022
Beş altı aydır bekliyoruz

benim de bat 2 haziran inşallah güzel haberler olur arkadaşlar <3

Merhaba hoşgeldiniz Haziran sayfası var oraya arkadaşım ekleyecek sizi

Childdevelopment

Kuzum sen naptın nasılsın
Ben hiç iyi değilim valla kuzum, 2 yıldır zaten sorunlar vardı şimdi her şey iyice çorba oldu. Hayatımın oldukça kötü bir dönemindeyim buraya da öyle arada güzel haber görür müyüm diye bakıyorum işte. Reglime 4 gün kaldı, umudum yok zaten de yarın ya da öbür gün belki bi test yaparım. Başka problemler yüzünden bebek fikrine bile odaklanamıyoruz zaten. Hayırlısı olsun... Senden naber, ne kadar var regline?

Ahh canım çok sevindim gözünüz aydın, sağlıkla ilerlesin inşallah tabii ki hepimiz şimdi senden sürecini anlatmanı beklicez
Kızlar bat tarihinden 14 gün öncesine kadar 2 güne bi ilişkiye girdim tabi benimki 11. Gün diye düşünüyorum O yüzden çabuk geldi yani aslında bu ay sadece 4 ilişki falan oldu. Çatlamadan sonra karin ağrım hiç durmadı. Ilk başta batma gibiydi sonra regl yaklaştıkça regl ağrısına benzedi. Çok fazla gazim oldu benim en büyük belirtim bu heralde. Okeyde attigim işlek taşı eşim aldı diye saatlerce ağladım nasıl heri al dememiş diye ben sadece reglde öyle olurum ordan bi hormonlarımı anladım. Sonra göğüs agrım oldu. Sutyenimi çıkarınca göğsüm çok ağrıyordu. Bi de kimsede duymadigim çişimi yaparken kasiklarim ağrıdı onu ben de çözemedim hatta idrar yolu iltihabı oldum sandim. Bi de uyku vardı O kadar

Oohh sefan olsun Yani o mutsuz olsun azcık kaybetme korkuları olsun takma sen çokta naz yapma barışmak isterse kız en büyük sorun zaten onlarda bebeğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…