Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Oyy canım benim bebiş iyi çok şükür bizi bazen çok korkuttu ama şuan iyi ama beni mahfediyo göz kapaklarımı bile bir ton hissediyorum gün boyu yerimden bile kalkamıyorum ama onun kalp atışını duymak herşeye bedel geliyo sen nasılsın canım nasıl gidiyo neler yapıyorsunuz💕
Hiic canım normal telaşlar içinde geçiyor zamanım henüz bir değişiklik yok hayırlısı ☺️

kızlar selamm, 11mayis yumurtlama gördüm, 12mayis çatlama bir test yapayım dedim🥰 bu ay pek zannetmiyorum ama çünkü dikkat etmedik hiç ağır valiz vs taşıdım. Birde pozisyon sorunu oldu tam yumurtalama günü 🙄
10dk geçince çıktı ama kuruma olabilir beyaz duruyo çizgi 😂
İnshaAllah nvardir papatyammm bat ne zamandı senin Haziran'da sanırım değil mi ?

Sat 05.05.2022
Bat 05.06.2022
Beş altı aydır bekliyoruz

benim de bat 2 haziran inşallah güzel haberler olur arkadaşlar <3

Merhaba hoşgeldiniz Haziran sayfası var oraya arkadaşım ekleyecek sizi

Childdevelopment Childdevelopment

Kuzum sen naptın nasılsın
Ben hiç iyi değilim valla kuzum, 2 yıldır zaten sorunlar vardı şimdi her şey iyice çorba oldu. Hayatımın oldukça kötü bir dönemindeyim 😔 buraya da öyle arada güzel haber görür müyüm diye bakıyorum işte. Reglime 4 gün kaldı, umudum yok zaten de yarın ya da öbür gün belki bi test yaparım. Başka problemler yüzünden bebek fikrine bile odaklanamıyoruz zaten. Hayırlısı olsun... Senden naber, ne kadar var regline?

Ahh canım çok sevindim gözünüz aydın, sağlıkla ilerlesin inşallah 🙏🥰 tabii ki hepimiz şimdi senden sürecini anlatmanı beklicez 😍😁
Kızlar bat tarihinden 14 gün öncesine kadar 2 güne bi ilişkiye girdim tabi benimki 11. Gün diye düşünüyorum O yüzden çabuk geldi 😂 yani aslında bu ay sadece 4 ilişki falan oldu. Çatlamadan sonra karin ağrım hiç durmadı. Ilk başta batma gibiydi sonra regl yaklaştıkça regl ağrısına benzedi. Çok fazla gazim oldu benim en büyük belirtim bu heralde. Okeyde attigim işlek taşı eşim aldı diye saatlerce ağladım nasıl heri al dememiş diye 😂 ben sadece reglde öyle olurum ordan bi hormonlarımı anladım. Sonra göğüs agrım oldu. Sutyenimi çıkarınca göğsüm çok ağrıyordu. Bi de kimsede duymadigim çişimi yaparken kasiklarim ağrıdı onu ben de çözemedim hatta idrar yolu iltihabı oldum sandim. Bi de uyku vardı O kadar

Ahahahaha aynı ben yeminle 😘😘 bende dediğin gibi yaptım . Annem aradı ki dışarıya çıkıyoruz geliyor musun diye hemen tamam dedim 🥰 ona da ben gidiyorum haberin olsun dedim çıktım . hiçte mutsuz değilim biraz da o mutsuz olsun . Hava kötüydü ama olsun yine de 😅😅 Allah'ım ya kim evinde böcek ister ki daha neler yani 😂😂 kesin erkek neslinde sorun kesin . Benim ki aramıyor bende aramıyorum. Bu defa kesin kararım 😠dik duracağım . Küs değilim ama mesafe koyacağım bir süreliğine
Oohh sefan olsun 🤭🤭 Yani o mutsuz olsun azcık kaybetme korkuları olsun 😅😅 takma sen çokta naz yapma barışmak isterse 🤭🤭 kız en büyük sorun zaten onlarda bebeğim 😂😂

X