Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yani kuzum bilmiyorum her iki doktorda hsg yi ceken ve bugunki hoca bundan sonra kolay olacak dedi sorunu olmayan hastalarda bile kolay hamilelik sağlıyormuş hatta 7. Hsg sonrasi hamile kalan hastam sen ol lutfen dedi doktor bugun orda benden onceki bayanda hsg den sonra adet olmamis hamileydi Merhabalastik hatta.. yasıda baya vardi bide dediki hoca neden vakit kaybettin daha önce cektirseydin keske. Ama nerden bilebilirdimki biliyosun özelde gittigim doktor biseyin yok diyip gectigimiz ay tedavu basliycakti
çektireceğim galiba ya kafaya koydum gibi. Senin bu son gittiğin dr gerçekten hediye gibi olsu sana. Sen de 7. ol inşallah : )

ay evet öylesin hamilesinnnnnnnnn :KK200:

ya benim testte anlamadığım kısım var. Diğer testlerden farklı yazıyor sanki. Toplam hareketlilik diye yazmıyor.

Tam aktivite hızlı doğrusal hareketli : %7
Yavaş veya ileri doğrusal olmayan: %33 diyor.

ben %7 yi mi baz alacağım yoksa toplamı mı ileri hareketli sperm için? onu bilemedim. Sadece %7 ise çok az :KK43:
% 7 yi baz alacaksın CNm ayrıca morfoloji var o da hız kadar önemli ilk bakılması gereken varikosel eğer o yoksa ilaç tedavisi verecek keçi boynuzu özü kesinlikle tavsiye ederim. Kardeşimn yüzde 6 idi 1 sene ilaç kullandı hiç yükselme olmamış bir senede once ugrasmti ama varikosel vrmis amlyt oldu 2. Ayda hamilelk olmuş sonra tekrr kaldı doğumdan

İhmal etme git mutlaka ozaman hatta bi sor doktora fikir al hsg icin
nefret ediyorum hastanelerden ya. Aslında ben gittim de devlete gittim, saçma sapan bakmadı bile geçiştirdi. o yüzden özele gideceğim. Devlet hastanesinden nefret ediyorum. İlk kez gideyim dedim, sinir oldum çıktım. Özeldekine sonuç için gideceğim, ne diyecek bakalım

% 7 yi baz alacaksın CNm ayrıca morfoloji var o da hız kadar önemli ilk bakılması gereken varikosel eğer o yoksa ilaç tedavisi verecek keçi boynuzu özü kesinlikle tavsiye ederim. Kardeşimn yüzde 6 idi 1 sene ilaç kullandı hiç yükselme olmamış bir senede once ugrasmti ama varikosel vrmis amlyt oldu 2. Ayda hamilelk olmuş sonra tekrr kaldı doğumdan
varikosel için ürolog bakacak dimi? dıştan görünüşünde varikosel yok gibi ama ultrason ile bakılmalı sanırım

topluca yazsalardı bizde de kafam hiç karışmayacaktı ya.
Neyse bakalım bekleyip görücez : )

keseyi görmüşsünüz ayyy minnacık kesesinde nokta kadar mı senin bebiş şimdi oyy
Daha bebişi göremedik canım. Kesemiz 6mm idi. Şimdi de onun tedirginliği var tabi. Bebişi görüp kalp atışını duysam rahatlayacam.

Eşim de bilmiyor, varikosel kelimesini ilk kez benden duydu :KK70: bilenler yazar belki, sağolasın canım
Biz maasallah uzman Dr kontrol ettirenler bilgi versin mtlaka baktırın bnce eğer yoksa zten ilaçla düzelir inşallah ck okudum burda ilaçla 3 aya toplanan ayrıca morfoloji 4 den yukariysa sorn yok demektir diyor drlr

Bu surecete folik asit probolis kürler vs. Kullanan oldu mu arkadaşlar eşiyle birlikte? Faydasi oluyor mu birde hangi markalari kullandiniz kullaniyorsunuz

Kızlar kan verdim daha çıkmadı eşime haber vermek için çıkmasını bekleyemedim bi erken gebelik daha aldım ve sonuç
20220524_175841.jpg
20220524_181256.jpg

X