Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Uyguluyor musun diye sorsan çok nadir

Çıkar çıkmaz yaz bize canım hayırlı haberlerle gel ben sanırım yeni yumurtluyorum 2 gündür yumurta akı gibi akıntım var ama memlekte gidiyorum yine denk gelmedi
Keşke hepimiz uygulayabilsej keşke

Hayırlı olsun gebeliğiniz Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı da nasip eylesin umarım biran önce miğde bulantıniz da geçer

ay canımmmmm nasıl sevındımmm anlatamam ya, masallah kuzum hayırlı olsun

Yaa bende yapsam mı diyorum ama cesaret de edemiyorum ya kararsız kaldım yapsam mı yapmasam mı
Ben yaptım benim evlendikten sonra adetlerim düzensizdi bende düzen oluştu . Yarın hastaneye gideceğim rutun bir kontrole . Haziran ayında da hsg çekileceğim . Eğer ki bir sorun olmuş olursa yazarım.buraya .

Rabbim kızınıza şifa versin öncelikle. İnşallah en kısa zamanda hakkınızda hayırlısı olur sizin adınıza çok çok çok sevindim

Rabbim sabırlar versin . Canınızı sıkmamaya dikkat edin . Benim ablamın eltisi 7 yıl sebepsiz infertilite dendi . Sonra birden kızı oldu . Kızı 3 aylık iken yine hamile kaldı. Korunmadi. İkiside sezeryan . Simdi çok zorlanıyor. Birde ilk çocukta ayağında sıkıntı var . Yani Allah bekletiyor ise güzelleştirmek için sen gönlünü ferahlat en doğru zamanda inşallah olur inşallah

kuzum dün sen bunu yazdığında tam da senin ovü testlerine bakıp anlamaya çalışıyordum : ) nasılsın? bekleme aşamasına mı geçtin şimdi? Noldu yumurtlama durumu?
Kuzuuu ben yine yumurtluyorum sanirim tekrar yukselise gecti lh 2-3 gune pik olur gibi Ne hormon varmış masallah valla anlamadim gitti.. doktor randevum vardi bugun doktor benden cok umutlu ben kendimden umutlumuyum bilmiyorum bosvermislik var uzerimde

e zaten tam da boşvermişlik olunca olmuyor mu bu işler :) o zaman ben de umutluyum senden, boşvermeye devammmmm : )

Kız böcekleri niye çağrıyon eve insan bizleri davet eder bi kahve içer donerdik ne zararimiz olacak

e zaten tam da boşvermişlik olunca olmuyor mu bu işler :) o zaman ben de umutluyum senden, boşvermeye devammmmm : )
Dün küçük cocugu olan arkadaşlar la oturduk hepsi agliyo bagiriyo vs bayada kalabaliktik cafe de bi benimkiler büyüktü bi ben rahattim bide yeni evli arkdaslar benimkiler de menü den siparis veriyolardi kendilerine aa dedim masallah ben ne kadar rahatmisim

dertsiz başına dert almaya çabalıyosun inşallah çaban da bu ay nihayete erecek kuzum

kızlar selamm, 11mayis yumurtlama gördüm, 12mayis çatlama bir test yapayım dedim bu ay pek zannetmiyorum ama çünkü dikkat etmedik hiç ağır valiz vs taşıdım. Birde pozisyon sorunu oldu tam yumurtalama günü
10dk geçince çıktı ama kuruma olabilir beyaz duruyo çizgi

Eklentiler

• IMG_20220524_070330.jpg
    36,5 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleme:
Ben bunlara hic inanmiyorum kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…