Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bu arada doktor dediki haftada 2-3 birliktelik olursa ovulasyon testine gerek yok mutlaka gebelik oluşur, olusmazsada cok fazla vakit kaybetmeden alttaki sorunu arastirmali

Bu cuma mı yoksa gectimi bat kuzu gormedim ben atsana varsa resmi
Bu cuma canisi
20220523_191245.jpg

Kızlar merhaba bayağadır giremiyorum hamileliğimi sizinle burda öğrendiğimde beri halsizlik miğde bulantısı miğde yanması peşimi maalesefki bırakmıyo ama sizle konuşmayı da özlemişim bugün girdim nasılsınız bayağa bir arkadaş da katılmış sanırım gördüğüm kadarıyla herşey yolundadır inşallah 💕

Kızlar gunaydin gece test yaptım resimlerini attım testimin üzerinde 5-20 dkk sonuç diyor. Benimkinde 15 dkkdan itibaren bu şekilde belirginlikler çıkmaya başladı ve git gide koyulaştı sizde kuruma çizgisi mi hamilelik olabilirmi. Yorumlarınızı rica ediyorum sabaha kadr uyuyamadım:))) bat pazar günü
Ayyyy hadi İnshaAllah vardır kuzummm yaaa sen niye etiketlemiyonnn beniii 🤨🤨

Kuruma gibi gelmedi bana ayrıca kuruma çizgisi git gide koyulasmaz .. birde çok erken yapmışsın testi belliki yerleşme aşamasında Allahimmmmm İnshaAllah vardır beeee ufff beğendin mi yaptığını erkenden baktın da şimdi nolceeeekk hergun test mi yapican 😁😁

Kızlar merhaba bayağadır giremiyorum hamileliğimi sizinle burda öğrendiğimde beri halsizlik miğde bulantısı miğde yanması peşimi maalesefki bırakmıyo ama sizle konuşmayı da özlemişim bugün girdim nasılsınız bayağa bir arkadaş da katılmış sanırım gördüğüm kadarıyla herşey yolundadır inşallah 💕

Ah canimmm geçmiş olsun sen nasılsın esas bebiş nasıl 🤩

Ah canimmm geçmiş olsun sen nasılsın esas bebiş nasıl 🤩
Oyy canım benim bebiş iyi çok şükür bizi bazen çok korkuttu ama şuan iyi ama beni mahfediyo göz kapaklarımı bile bir ton hissediyorum gün boyu yerimden bile kalkamıyorum ama onun kalp atışını duymak herşeye bedel geliyo sen nasılsın canım nasıl gidiyo neler yapıyorsunuz💕

Aklımdan geciyodun dün 🥰 saglikli bi gebeliğin varki bunlari yasiyorsun hic sknti yapma gecici bi durum

Oyy canım benim bebiş iyi çok şükür bizi bazen çok korkuttu ama şuan iyi ama beni mahfediyo göz kapaklarımı bile bir ton hissediyorum gün boyu yerimden bile kalkamıyorum ama onun kalp atışını duymak herşeye bedel geliyo sen nasılsın canım nasıl gidiyo neler yapıyorsunuz💕
Her gün hep size dua ediyorum girmedim ama hep aklımdasınız ama gözüm almıyo telefona bakmayı bile

Aklımdan geciyodun dün 🥰 saglikli bi gebeliğin varki bunlari yasiyorsun hic sknti yapma gecici bi durum
Ayy canım benim bende hep sizle konuşuyorum ya sizi merak ediyorum her ultrason görüntülerine baktığımda acaba napıyolar hamile kalabildiler mi diyorum ama o kadar değişken bi hamileliğim Var ki bi anım bi anımı tutmuyor ❤️

X