Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar merhaba. cmt saat 3 gibi beta hcg için kan verdim. bu sabahda 8 de tekrar kan verdim artış nasıl sizce. doktor bana cmt günü 4 hafta 4 günlük dedi kese oluşmuş dedi.
Kese varsa artık hcg takibi yapmanıza gerek yok kalp atışını bekleyin

Kızlar ben. Çok üzgünüm ya eşim mesaiye kalmış ben nasıl alicam ya artk almak istiyorum napicam ya of kafayı yerim artk
en yakın sağlık ocağından kan verin röntgenede girmişsiniz geciktirmeyin bu şekilde önlem almak gerekebilir istenmeyen sonuçlar yaşamak istemiyosanız kan verin biran önce

en yakın sağlık ocağından kan verin röntgenede girmişsiniz geciktirmeyin bu şekilde önlem almak gerekebilir istenmeyen sonuçlar yaşamak istemiyosanız kan verin biran önce
İçim ondan rahat değil zaten gidemiyorum uzak bana sağlık ocağı araba ile gitmem gerek eşim yanımda dgl işte oda mesaiye kalmış çok canım skldi yaaa napicam ben

Evde gebelik testi deneyenler varmı kızlar su doğal çamaşır suyu filan
İlk idrarla bir bardağa yap canım akşama kadar beklet yuvarlak top şeklinde duman oluyorsa var demek yoksa birşey yoktur. Ben öyle öğrendim evde kendimce çok eskiden annanem böyle yaparmış eskiden test felan yokmuş tabi.. çamaşır olayı yapma zehirlenme sonra.

Ciddimsn böyle mi öğrendin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…