Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
AAy
İdrarı yapabiligin kadarını yap doldur yani 😂😂 bı 3-4 saat beklet bir yerde lavabo dolap içi olur zaten bakınca hemen duman şeklinde yuvarlak birşey oluyor idrar da bu positif demek.. yoksa duman dipte çöker idrarda 😁🤗
İlk idrar olmasada olur yani tamam hemen yapım ya eşimde yokken yapim

Kızlar ben tonsilit oldum doktor antibiyotik verdi gebelik sormadan. Şu an normal bat 24 25 Mayıs.Ve boğazım falan çok kötü ilaçları içmem lazım. Erken testte çıkar mı test yapsam 😢

Kızlar ben tonsilit oldum doktor antibiyotik verdi gebelik sormadan. Şu an normal bat 24 25 Mayıs.Ve boğazım falan çok kötü ilaçları içmem lazım. Erken testte çıkar mı test yapsam 😢
Canm bı gün kalmış zaten yarın yap erken test ilk idrarla yarına kadar içme idare et en azından

Yani ilk değer daha az çıkan bile var geç dollenmedir yüksek ihtimal önemli olan 2. Değer CNm inşallah güzel yükselir hayırlı olsun 🤰

canım sağlıkçısın tam sana göreyim:)

Testle takip etmede de tahminim belirtilerinden adete 5,6 gün varken yumurtlamam oldu, adetimde 8 gün geçti, test yaptım uzun süre sonra ikinci çizgi belirdi su dökünce yok oldu.
Olsa da şimdiye kadar çıkmaz mıydı?
Yumurtlamadan sayarsak bugün 13.gün.
Geç döllenme olsa çıkmaz mı bu takvimde?
Testte kuruma çizgisi sanırım ilk 10 dk da çıkan sonuca bakmak gerekiyor. Kaset test için erken 13. Gün ama belli de olmuyor işte herkesin farklı oluyor kimisi adete 5 gün kala kaset testte öğreniyor kimisi adet geçince

Tuzlu suyla gargara yap canım benim kızım çok sık olur tonsilit. İlaç vermiyorum ben

İlk idrarla bir bardağa yap canım akşama kadar beklet yuvarlak top şeklinde duman oluyorsa var demek yoksa birşey yoktur. Ben öyle öğrendim evde kendimce 😂 çok eskiden annanem böyle yaparmış eskiden test felan yokmuş tabi.. çamaşır olayı yapma zehirlenme sonra.
Kız nasıl duman çıkıyor hiç anlamadım. Aksama kadar bekleyince nasıl duman olacak
Detay ver bize lütfen 😂😂

Kızlar merhaba benim bata 2 gün var sümüksü uzayan akıntım var. Dün ve bugün. Bugün sabah ilişki olmuştu sperm mi acaba diyorum ama dün olmadı hiç. Bir de bugün sabah 3-4 defa yumurtlalıklarıma aniden sızı girdi iğne batması gibi. Tekrar mı yumurtlama oldu acaba bata az günler kala tekrar olur mu yoksa adet öncesi akıntı mı sizce

X