Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kısmet canım yaa, biz çok takıyoruz kafaya. İlk çocuklarda düşünmeden tak diye olmuş bak. Çok şükür ki annelik duygusunu yaşadık, Allah olmayan arkadaşlarımıza da nasip etsin bir an önce 🙏
Evet kısmet, çok şükür 🤲 inşaallah tüm anne olmak isteyenler bu duyguyu yaşasın 😍🥰🤩

Günaydın kızlaaar.. yumuşlarımı topladılar 11 tane çıkmış 🤗 hastane odasında hala narkoz etkisindeyim 😅🤗 hepinizi öpüyorum çoook R Random3 Venev Venev @sumuhallebisi @Papatyamveben-Mavi My_Moonlight06 My_Moonlight06 S sedacamasal ve tüm canımlar..
Kaç gündür yoğunluktan bi türlü giremedim buraya hep aklımdaydın acaba nasıl geçti dedim durdum hadi anlat merakla bekliyorum nasıl geçti şimdi hangi aşamadasın bugun bilgi verdiler mi kaç yumuş ilerliyor yatıyor musun yoksa normal hayata devam mı ağrı kanama var mı hepsini istiyorum hepsini 😀😀😀

Kızlar kimyasal gebelik yaşayan var mı aranızda neler oldu neler yaşadınız.. Ben sağlıksız kimyasal gebelik geçiriyorum sanırım. Pazartesi değerim iyi gidiyorken bugün düştü değerim 😢
Allah sağlıklı gebelik ve sağlıklı bebek nasip etsin canım. Tabi ki bunu yaşamak zor fakat gebe kalabiliyorsun çok yakın zamanda güzel haberler alırsın inşallah.🌼

Benim de öyle kuzular. İlk çocuğum tek denemede oldu, 10 yıl geçti aradan tabii yaşlandık 😁 2 yıldır da olmuyor bir düşük, bir dış gebelik oldu. Ben tabii hemen olacak sanmıştım ve hiç bilmezdim yumurtlama günleri, çatlama vs falan 😁

Ben de ilk çocuğuma evliliğin 4cu ayında kaldım,şimdi 8 yaşinda,6yıldır deniyoruz hiç bir sorun yok ama olmuyor
Ah kızlarcım ah zaman eskisi gibi değil ne yazık ki her şey hormonlu şu an, yediklerimiz içtiklerimiz öyle bir etkiliyor ki vücudumuzu her şeyimizin dengesi şaşıyor. Benim bir arkadaşımın da bebeği olmuyordu doktor şu zamanlarda 20sonları 30lu yaşlardaki tüm hastalarım böyle sebepsiz olmuyor yediği içtiği hormonlu besinlerden dolayı sağlıklı yumurtlama olamayabiliyor vs demiş, şimdi bebeği oldu inşallah darısı bize. Eskiler ne yumurtlama takip etmiş ne başka bişey şıp şıp doğurmuşlar valla bizim zamanımızda ülkede her şey kötü gidiyor be kardeşlerim😑

Herkese iyi geceler kızlar, çok önemli bir yol ayrımındayım malesef bu ülke işvereni hamile kadın işe almıyor malumunuz, ben de bir süredir kendi işimi yapmıyordum eşimle ortak bir iş yürütüyorduk ama kendi mesleğimi yapmaya karar verdim 4 aydır falan başvurularım sonucu istediğim gibi olmadı ama bugün eve çok yakın hem de çalışmak istediğim tecrübeli olduğum bir sektörden bir kurum dönüş yaptı. Yarın görüşmeye gideceğim ama şu sıralar bebek için de uğraşıyorum. Ben napcam şimdi 😑 dürüstçe bebek düşünüyoruz vs diyim mi yoksa işe başlarsam başladıktan sonra sürpriz oldu mu diyim skfjkdk kafam çok karışık ne yardan ne serden geçmek istemiyorum🥲 My_Moonlight06 My_Moonlight06 Ginnys Ginnys Venev Venev etiketleyemediğim arkadaşlarımm

Herkese iyi geceler kızlar, çok önemli bir yol ayrımındayım malesef bu ülke işvereni hamile kadın işe almıyor malumunuz, ben de bir süredir kendi işimi yapmıyordum eşimle ortak bir iş yürütüyorduk ama kendi mesleğimi yapmaya karar verdim 4 aydır falan başvurularım sonucu istediğim gibi olmadı ama bugün eve çok yakın hem de çalışmak istediğim tecrübeli olduğum bir sektörden bir kurum dönüş yaptı. Yarın görüşmeye gideceğim ama şu sıralar bebek için de uğraşıyorum. Ben napcam şimdi 😑 dürüstçe bebek düşünüyoruz vs diyim mi yoksa işe başlarsam başladıktan sonra sürpriz oldu mu diyim skfjkdk kafam çok karışık ne yardan ne serden geçmek istemiyorum🥲 My_Moonlight06 My_Moonlight06 Ginnys Ginnys Venev Venev etiketleyemediğim arkadaşlarımm
Kuzummmm bence şimdilik bir şey deme sonuçta ortada yok bir hamilelik oluncada hiç tahmin etmezdim filan dersin şuan hiç karıştırma bence

Ayyy canımmmm geçmiş olsunnnnnn şimdi nasıl?

İnshaAllah güzel olur herşey senin için kuzum Rabbim sevindirsin seni İnshaAllah..
Allah ebeden razı olsun . Hamd Allah'a olsun inşallah . Çok şükür şuan durumu daha iyi . Haziranın başlarında bir anjio daha olacak . Müminin mümine duası makbuldür . Buradaki tüm arkadaşlardan annem adına dua istiyorum 🌸 dua eden herkese şimdiden çok çok teşekkür ediyorum 💙

İnshaAllah canımmmmm çok sevinirim akıntı çok yaygın belirtilerindendir.. İnshaAllah vardır bebiş beee 🤗🤗
İnşallah vardır inşallah 🍀🙈 ben ilk zamanlarda biraz stres yaptım ama Bilgi eksikliğinden kaynaklıymiş . Şimdi öyle rahatım ki 😘😘 elbet bir gün diyesim var 😅😅😅

Kuzummmm bence şimdilik bir şey deme sonuçta ortada yok bir hamilelik oluncada hiç tahmin etmezdim filan dersin şuan hiç karıştırma bence
Gerçi her ay olcakmış gibi bekliyorum sonuç hüsran yani belki gebelik planlıyorum dicem işe alınmicam 1 yıl sonra hamile kalcam boşa geçen 1 yılımla kalcam allah bilir. Ki saldım bi miktar bebek işlerini falan olursa sürpriz yumurta kısmet dicem😄

Çok sevindim canım arzuladığın işte çalışma teklifi almana hakkında hayırlısı olsun inşallah. En kısa zamanda bebek haberini de almak nasip olur umarım. İşini pozisyonunu bilmiyorum ama söyleme başla neticede her an şey olabilir. Girdiğin ay da bebek haberini alabilirsin ya da bir müddet çalıştıktan sonra da bilemiyoruz maalesef. Mevcut durumunu avantaja çevirmeye çalış şuan da.

Çok sevindim canım arzuladığın işte çalışma teklifi almana hakkında hayırlısı olsun inşallah. En kısa zamanda bebek haberini de almak nasip olur umarım. İşini pozisyonunu bilmiyorum ama söyleme başla neticede her an şey olabilir. Girdiğin ay da bebek haberini alabilirsin ya da bir müddet çalıştıktan sonra da bilemiyoruz maalesef. Mevcut durumunu avantaja çevirmeye çalış şuan da.
Daha şartları vs konuşmadık zaten belki bana uygun olmayacak ya da kurum reddedecek görüşmeden sonra bilemiyorum, azıcık stres oldum😬 psikoloğum canım bir anaokulu ile görüşeceğim, umarım güzel olur hem iş hem bebiş🌸 sen ne yaptın bu arada? Sanki bi pozitif görmüştüm sende konuşmalarda ama haziran topiğinde adet bekliyorum yazmıştın, son durumlar ne?

Kızlar Günaydın dün de yazmıştım 3 tane surelab test yaptım dünden bugüne hepsi cok silik çıkıyor hemde ilk 5 dakikada ama ben bir türlü inanamıyorum surelab testlerin yanlış çıkarma gibi bişeyi olabilir mi ? Adetime 3 gün var.

X