Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Temizlenmiş halinş göreydik iyiydi 😂😂😂😂 Hadi güzel haberlerle inşallah canım 🤲🏻❤ benim vücut ısım sabah bi düştü sonra bi daha yükseldi sonra yine düştü kafasına göre takılıyo🤣🤣
Sabah ola hayr ola 🤩🤲ben de düşüb çıkma olmuyor gayet net şekilde,yumurtlama sonrası ateş 37ye kadar çıkıyor 37ni geçiyor bile ,bazen adet günü aniden düşüyor 36.1 adet oluyom,bazen de azar azar düşüyor

Canım benimde baya geçmişti 10 günden bile fazla .. keseyi görerek öğrenmiştim fakat düştü Malesef hayırlısı canım biz bilemiyoruz ne kadar sağlıklı yada değil herşeyin hayırlısı
Çok üzüldüm olsun en azından hamile kalabildin yine olur inşallah bu sefer kucağınada alırsın Rabbim nelere kadir🥰🥰🥰

Ayyy ayy canimmmmmmm hoşgeldinnnn 😍😍ne iyi ettin geldin örnek oldun moral oldun bize canimmm Allah razı olsun İnshaAllah guzlece kavuşursun bebeğine Rabbim esirgesin ikinzide canımm benimmm 🤗🤗🌺🌺😘😘
Teşekkürler canım, hoşbulduk :KK68: Güzel dileklerin için sağol canım benim darısı tüm isteyenlere inşallah

Kızlar günaydın. Pazartesiden beri kasiklarimda özellikle sol tarafımda ağrılar var. Adet sancısı gibi değil zaten regle de 8 gün var. Göğüslerim bazen durduk yere çok sızlıyor. Uzun süre sutyen takinca cikardigim anda göğüs uçlarım kopacakmış gibi oluyor. Nedense bu ay içimde bi his var olacak gibi. Bunlar belirti mi bilmiyorum ama yazmak istedim olursa eğer döner bakarız ne belirti yaşamışım 😊 bugün tahmini catlamanin ve şüpheli ilişkinin 6. Günü.
Benimde adetime 6 gün var. Bugün biraz kasık ağrı hiss ettim göğüslerim de hafif şişmiş bu sefer farklı diyecem ama farklı olan tek şey benim ilk defa akışına bırakmış olmam 😁 Sanırım adetimi umutsuzlukla beklememem hamile kalma şansımı arttırır çünkü bu ay kabullendim zamaninda olur acelesi yok diye 😁 Pozitif enerjiyi etkiliyormuş diye duydum hayırlısı olsun ☺️

X