Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
partalina_ canisiiiiiiii ne yaptın nasılsın?

Demek cumartesi bebitolari transef edicekler he? Ayy Rabbim sevindrisinnn isnhaAllahhh kuzummmm
Tek derdim kalçadan vurulan baş belası bir iğne bozuntusu
Ayyy sormaaa çok heyecanlı bacım yaa 7 cücelerden 4 ü 4 hücreli 3 tanesi 2 hücreliydi bu sabah.. bakalım yarın ne olacak 2 tanesi 5.güne kadar gelirse yeterli benim için, gözüm fazla embriyoda değil

Evet canım aşılama yaramadı galiba bana ya yada kimyasal falan mı oldu bilmiyorum. Önümüzdeki ay tekrar aşılama yapıcam evde gonalf 450 m ilaç kaldı ziyan olmasın diye
Dene canım benim bana doktor bu ay tedavi vermeyecez dedi ama ben zaten bıraktım artık buraya da siz etiketleyince giriyorum

Aaaa inanirmisin şimdi aynada kendime baktimda bu nasıl karın dedimaynen bende senin gibiyim hem çok şişti hem yumuşaklik var ve gaz balonu gibiyim
O yumuşaklık gazdan mı aklıma gelmemişti walla halbuki hiç hissetmiyorum ayy sahiden gazdan olabilir hiç onu düşünmemiştim sadece çok garip geldi dokununca karnıma halbuki uçmak üzereymişiz

O yumuşaklık gazdan mı aklıma gelmemişti walla halbuki hiç hissetmiyorum ayy sahiden gazdan olabilir hiç onu düşünmemiştim sadece çok garip geldi dokununca karnıma halbuki uçmak üzereymişiz
Valla bu aralar çok gazliyim ,ha bile abdest bozuyom o dereceadeta yemeyi fazla kaçiranda karnim şişip taş gibi olurdu ama şimdi farkli karnim şiş büyük ama yumuşak

Kizlar benim gibi 2ci sonsuzluk yaşayan varmı aranızda?6yıldir olmaayi

Evet benim de 2.
20. Ayım.
Ilki ilk aydan olmuştu
Benim de öyle kuzular. İlk çocuğum tek denemede oldu, 10 yıl geçti aradan tabii yaşlandık 2 yıldır da olmuyor bir düşük, bir dış gebelik oldu. Ben tabii hemen olacak sanmıştım ve hiç bilmezdim yumurtlama günleri, çatlama vs falan

Evet ya bende 2016da sanmiştim ki ilk denemem de olacak,aylar gitdi yıllar bitdi, çocuk ilk okul 2ni bitirdi yok lenn olmuyor işte

Sizde gebelik olmuş,bende hiç ama hiç olmadi ,gitmediyim doktor kalmadi,Rabbim istemedikce olmuyor işte

Evet ya bende 2016da sanmiştim ki ilk denemem de olacak,aylar gitdi yıllar bitdi, çocuk ilk okul 2ni bitirdi yok lenn olmuyor işte
Kısmet canım yaa, biz çok takıyoruz kafaya. İlk çocuklarda düşünmeden tak diye olmuş bak. Çok şükür ki annelik duygusunu yaşadık, Allah olmayan arkadaşlarımıza da nasip etsin bir an önce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…