Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar 17 gündeyim normal de 14 de felan yumurtlama oluyp ama ayıptır demesi hala sümğk gibi akıntı var göğüste de agrı var dün değerlendırdık bide pazar bugun devam ediyimmi

Aleykum selam 30 Mayıs benide eklermisiniz inşallah güzel haberler alırız

Ay ben bu ay stok yaptim eve netten aldim zaten geçen ayla aynı degil fiyatlar degismis hep yukseliyor sürekli
Canım ben de artık eczanelere gidemem 3 aydır değişe değişe uğruyordum artık tanırlar yeter şimdilik almıyorum hee belirtiler basarsa bilemem kimyasal olsa kanamam farklı olmaz mıydı?

Ben Mayıs ayında kalamıcam sanırım neyse hayırlısı, adet bitimi illişki oldu ve ilişkiden 10 gün geçti kan testi yaptım bugün çünkü grip oldum ona göre ilaç almak istedim ama 2 çıktı değerim neyse önümüzde ki maçlara bakıcaz

Canım ben de artık eczanelere gidemem 3 aydır değişe değişe uğruyordum artık tanırlar yeter şimdilik almıyorum hee belirtiler basarsa bilemem kimyasal olsa kanamam farklı olmaz mıydı?
Sanmiyorum çünkü zaten az bi miktar yukseliyor sonra yeniden düşüyor hcg.. Sendede yukseliyorki testlerin hepsi pozitif cikiyordu. Yani bir test ciksa tamam test hatali ama kac tanesi hep pozitif gosterdi hatta biz şok olmustuk cok iyi hatirliyorum bende kaset test almistim geçen gün bide erken gebelik aldim prefertil marka erken gebelik testi

Belli olmaz kirmizilar gelmedigi sürece umut var.. yumurtlama günü degerlendirmedinizmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…