Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya aslında hemen çıktı ama böyle okadar zor görünün Bi çizgi ki çıplak gözle ben görebiliyorum aslında ama buraya atınca test şekil değiştiriyor resmen anlamadım bu arada randevu aldım yarın doktora gidicem bu gün alt karnımın ortasında Bi boşluk ve sızı hissediyorum bide şeffaf akıntım var
Belirtiler neler?ne zamandan beri hiss ediyorsun?

Hepimizin kafası bir merak etme. Mesela ben sana yapma çıkmaz diyorum ama bata 6 gün kala sana hiç dur dememişim gibi test yapıyorum. 😂 kafalar çok iyi. 🥳
Hepimiz aynıyız galiba
Ben bata 6 değil ama 2 kala deli durter gibi yapıyorum. Kimyasal gebelik yasamasam bu kadar üzülmezdim pozitif de gördüm ama kimyasal oldu defalarca.
Bu ay dedim bekleyecegim hamile olsam ne olmasam ne fark edecek. Regl olmazsam yaparım geçince diye. Testlerim de bitti zaten almayacağım inşallah amin😂

Benim de 22mayıs.Sabahdan hafif bel ağrısı var,uyku ,yorgunluk halim var.Demin kaset test yaptim öylesine 😅vicdansızz silik çizgiyi bile çok gördü bana 🤣
Kız paran mi çok 5 gün kala kaset testte ne göreceksin 😂😂😂

Belirtiler neler?ne zamandan beri hiss ediyorsun?
İnanmayacaksın belki ama 7 Nisan da regl oldum 14 nisanda bitti 15 nisanda şeffaf akıntım oldu ki hiç olmaz dedim heralde bu ay erken yumurtluyorum o an içimden geçti hamilemi kalıcam acaba diye🙄 28 nisanda önce çok açık pembe peçeteye gelen bir lekelenme oldu akşamına az az rengi kahverengiye dönmüş şekilde 2 gün sürdü sadece peçetede görebileceğim şekilde sanırım yumurtam çatladı çünkü çatladığında leke olabiliyormuş ve o gün bu gündür bütün gebelik belirtilerini yaşıyorum daha en önemli belirti göğüslerim ne adet zamanı dolgunlaşırdı ne de şekli değişirdi şu an resmen bebek emzirdiğim dönemki gibi ara sıra sızlıyor acayip dolgunlaştı ve uçlarının etrafındaki o yuvarlak kocaman oldu ama gel gelelim testler hiç öyle söylemiyor kafam Allak bullak yarın dananın kuyruğu kopar heralde doktor sorunu çözer🤷‍♀️🤷‍♀️

Hepimiz aynıyız galiba
Ben bata 6 değil ama 2 kala deli durter gibi yapıyorum. Kimyasal gebelik yasamasam bu kadar üzülmezdim pozitif de gördüm ama kimyasal oldu defalarca.
Bu ay dedim bekleyecegim hamile olsam ne olmasam ne fark edecek. Regl olmazsam yaparım geçince diye. Testlerim de bitti zaten almayacağım inşallah amin😂
130 bayılmışım ben bu ay geçen ay da aynı şekilde yazık günah Allah akıl fikir versin bize 😂 inşallah sen de sağlıklı bir şekilde kavuş yavruna 🙏🏻

İnanmayacaksın belki ama 7 Nisan da regl oldum 14 nisanda bitti 15 nisanda şeffaf akıntım oldu ki hiç olmaz dedim heralde bu ay erken yumurtluyorum o an içimden geçti hamilemi kalıcam acaba diye🙄 28 nisanda önce çok açık pembe peçeteye gelen bir lekelenme oldu akşamına az az rengi kahverengiye dönmüş şekilde 2 gün sürdü sadece peçetede görebileceğim şekilde sanırım yumurtam çatladı çünkü çatladığında leke olabiliyormuş ve o gün bu gündür bütün gebelik belirtilerini yaşıyorum daha en önemli belirti göğüslerim ne adet zamanı dolgunlaşırdı ne de şekli değişirdi şu an resmen bebek emzirdiğim dönemki gibi ara sıra sızlıyor acayip dolgunlaştı ve uçlarının etrafındaki o yuvarlak kocaman oldu ama gel gelelim testler hiç öyle söylemiyor kafam Allak bullak yarın dananın kuyruğu kopar heralde doktor sorunu çözer🤷‍♀️🤷‍♀️
Anladim canim,normal yani geç döllenme olduysa testlerde çıkmaya bilir.Kan tahlili versen kesin sonuç alırsın belki, göğüs şişkinliyi,sızlamasi bende de oluyor .Bu ay mfk yöntemi denedim çok umutluyum vakit gelse de öğrensem

Kızlar benim test böyle olmuş 🤷🏻‍♀️

Eklentiler

• IMG_20220517_205343.jpg
    IMG_20220517_205343.jpg
    80,7 KB · Görüntüleme: 61
Anladim canim,normal yani geç döllenme olduysa testlerde çıkmaya bilir.Kan tahlili versen kesin sonuç alırsın belki, göğüs şişkinliyi,sızlamasi bende de oluyor .Bu ay mfk yöntemi denedim çok umutluyum vakit gelse de öğrensem
Evet duydum o yöntemi çokta pozitif sonuç alan var inşallah Rabbim kalbine göre verir 🤗🤗🤗🤗🤗 sancılı Bi süreç Allah yardımcısı olsun herkesin🥰

Nasıl yaptın kuzum aydınlatır mısın rica etsem

X