Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende laboquick aldim kaset test bide prefertil erken gebelik testi aldim bakalim nasip olacakmi yapmak Dün hsg cektirdim hala az lekem geliyor ve azda olsa sancim var
Ben yıllarca kullandım ovulasyonda laboquick kullanarak hamile kaldım hamileliğimde onla öğrendim yıllarca negatifide onda grdum hiç sasirmadihgs bnde cktirdim lekelenme olmstu inşallah güzel sonuç cikr

Değer iki şüpheli bence üç gün sonra tekrr verin yukseleblr ben kaç kere yaptırdım hep 0.001 cikti

Ben yıllarca kullandım ovulasyonda laboquick kullanarak hamile kaldım hamileliğimde onla öğrendim yıllarca negatifide onda grdum hiç sasirmadihgs bnde cktirdim lekelenme olmstu inşallah güzel sonuç cikr
Labaquick bende 2 ay evvel bir kez kuruma çizgisi gösterdi sadece o da baya beklemişti 30-40 dk. Onun dışında hep doğru yani negatif

Labaquick bende 2 ay evvel bir kez kuruma çizgisi gösterdi sadece o da baya beklemişti 30-40 dk. Onun dışında hep doğru yani negatif
Kuruma hepsinde çıkıyor zten süresi en fazla on dkk ki hamile kaldığında en çoğu iki üç dkkda çıkıyor silik çizgi zaten koyuysa saniyede çıkıyor biz bakma icine gecioz testlerin :))

Kuruma hepsinde çıkıyor zten süresi en fazla on dkk ki hamile kaldığında en çoğu iki üç dkkda çıkıyor silik çizgi zaten koyuysa saniyede çıkıyor biz bakma icine gecioz testlerin :))
Tabi doğru canım.
Sadece labaquick beklediği çok olmuştu çıkmadı hiç kuruma, sadece bir keresinde. Güzel marka yani

Değer iki şüpheli bence üç gün sonra tekrr verin yukseleblr ben kaç kere yaptırdım hep 0.001 cikti
<2.0 ama o 2 den düşük mü oluyor yoksa 2 mi demek. Aylar öncesinde deneme yokken bir ihtimal mi diye test yapmıştık hiç bir belirti ve ihtimal yokken <0.100 çıkmıştı

<2.0 ama o 2 den düşük mü oluyor yoksa 2 mi demek. Aylar öncesinde deneme yokken bir ihtimal mi diye test yapmıştık hiç bir belirti ve ihtimal yokken <0.100 çıkmıştı
Her başında < varsa ikiden küçük demek o ayrı ben sdce iki çıktı sandım yinede adet gecikmeden kesinlik olmaz tbi cnku erken DHA

Olabilir canım aşağısı kapalı kutu neticede bilmiyoruz umutlar bu ayda hayırlısı olsun inşallah

Kuzum şimdi yatağa attım kendimi çünkü şiddetli kasık ağrım var ve göğüslerim çok acıyor aynı şeyleri yaşıyoruz inşallah hayırlı sonuçları olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…