Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
😂😂Kötü olmuş bir gin öncesine kadar bekle. Ben ilk gebeliğimde 4 gün önce öğrenmiştim o yüzden biraz da sabırsızlanıyorum ama o zaman erken yumurtlamıştım onu hesaba katmıyorum😂😂 Yumurtlamadan sonra 12. gün çıkıyor testte eğer varsa

😂😂Kötü olmuş bir gin öncesine kadar bekle. Ben ilk gebeliğimde 4 gün önce öğrenmiştim o yüzden biraz da sabırsızlanıyorum ama o zaman erken yumurtlamıştım onu hesaba katmıyorum😂😂 Yumurtlamadan sonra 12. gün çıkıyor testte eğer varsa
Şimdi yaptim hevesimi aldim🤣🤣benim yumurtlama 7mayıs ,ama döllenme olduysa ne zaman oldu onu bilemiycem😕😕neyse ya bekleyip görücezz😅

😂😂 İlk gebeliğimde bir günde değişmişti test bir gün negatifti ertesi gün akşam silik çizgiyle öğrenmiştim. Öyle düşün iki üç gün bekleyelim hormon yükselsin😂Diyoruuum ama içim kıpır kıpır 😂
Aynen benimde öyle,ilk gebelikte akşam 7gibi yapmiştim ,30dak sonra çok silik çizgiyi gördüm,1hafta boyunca her gün test yaptim koyulaşmadi silik kaldi,1hafta sonra belirgin şekilde çıktı, kırmızı kalemle testi bozasim var😂😂😂😂😂

Kızlar şurda görünen kırmızı çizgimi benmi hayal görüyorum artık kafayı sıyırdım galiba 😱😱😱😱😱😱😱😱😱

Eklentiler

• Screenshot_20220517_185300_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20220517_185300_com.android.gallery3d.jpg
    28,6 KB · Görüntüleme: 51
Ne güzel, inşaallah gebelik olur, hiç test yaptinizmi?bu silik çizgi ne kadar süre de çıktı?
Ya aslında hemen çıktı ama böyle okadar zor görünün Bi çizgi ki çıplak gözle ben görebiliyorum aslında ama buraya atınca test şekil değiştiriyor resmen anlamadım bu arada randevu aldım yarın doktora gidicem bu gün alt karnımın ortasında Bi boşluk ve sızı hissediyorum bide şeffaf akıntım var

Ya aslında hemen çıktı ama böyle okadar zor görünün Bi çizgi ki çıplak gözle ben görebiliyorum aslında ama buraya atınca test şekil değiştiriyor resmen anlamadım
Anladim canim,geç döllenme ola bilir, fotoğrafi buraya atanda çözünürlük etkisi azalıyor o yüzden çizgi görünmeye bilir,testin varsa sabah ilk idrarla yap

X