Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar nolur bana dua edin yarın doktora gidiyorum reglim 10 gün gecikti dün idrar negatif çıktı ama ben hamile gibi hissediyorum kendimi ya neden böyle oluyor kafayı yicem artık psikolojimi diyorum ama değil ya çok hamile olmayı isteyen Bi insanda değilim evladım var çok şükür ama üzülüyor insan ister istemez inşallah Bi sıkıntı yoktur dua istiyorum sizlerden 🤲🤲🤲🤲🤲🤲
İnşallah güzel haberler alırsın canım.. stres olma 🙏🏼

Hanımlar yumurtlama yakın mıdır sizce? Döngümün 13. Günündeyim 🐣

Eklentiler

• 16527889663086779403288145664438.jpg
    16527889663086779403288145664438.jpg
    77,5 KB · Görüntüleme: 29
  • 16527889846548713843890553177283.jpg
    16527889846548713843890553177283.jpg
    95,1 KB · Görüntüleme: 26
Kuzum acaba erken gebelik testi mi alsan eczaneden bu testler de emin olamıyorum ben ins bebişten dolayıdır emin olmanın tek yolu kan veremiyorsan erken gebelik testi alman kaliteli olanından
Onu da alamam ya dış karakoldayım merkeze çok uzağız 😞 amaan yok be bu testler yanlıştır hamilelik yoktur ben inanmıyorum.

Psikolojik olarak sanırım çokta takmadığım halde ilk denemelerden sonra hep rüyamda tuvalette iç çamaşırımı kan içinde gördüm yerleşme kanamasıymış 😅😊

Selam ben yeniyim. bugun adetimin 3.günü pcosluyum tarlusal ile adet oldum. pazartesi kan sonucum ile doktora gidip çatlatma iğnesine başlayacağız. o kadar çok istiyorum ki bu kez tutmasını...:cry::cry:
Merhaba bende adet olmadım Tarnusal verdi doktor ama hala olmadim yani aslında akıntı ile karışık geliyor peçete ile sildigimde senin nasıl geliyordu kaçıncı günde oldun ilacin

normalde tarlusal yogun söktürüyo bende ama bu kez benmde biraz hafif oldu nedense. cuma başlladım perşembe bitirdim ve 2gün sonra pazar günü geldi adetim. pet doldurmuyo peçeteye geliyo nedenini anlamadım ama 3.gün devam ediyo diye çokta takmadım :KK53:

Kızlar ya benim bat 20 Mayıs. Evde bir kaç tane test var. Elime alıp alıp bırakıyorum geçen aylarda erken yapıp baya depresyona girdiğim için kendime hedef koydum 😂19 Mayıs sabahı yapacağım diye beni vazgeçirin şu test bağımlılığından 😂😂Zaman da geçmek bilmiyor, aşırı merak ediyorum olumlu veya olumsuz ne olacak böyle her ay🤦🏻‍♀️ En iyisi evde hiç test olmaması😂

Kızlar ya benim bat 20 Mayıs. Evde bir kaç tane test var. Elime alıp alıp bırakıyorum geçen aylarda erken yapıp baya depresyona girdiğim için kendime hedef koydum 😂19 Mayıs sabahı yapacağım diye beni vazgeçirin şu test bağımlılığından 😂😂Zaman da geçmek bilmiyor, aşırı merak ediyorum olumlu veya olumsuz ne olacak böyle her ay🤦🏻‍♀️ En iyisi evde hiç test olmaması😂
Batiniz ne zaman sizin benim iki gün var ama belirti yok sizin var mı belirtiniz

X