Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
1.parkur tamamlandı.. yarın haber alma heyecanı başlayacak.. bakalım neler olacak
Evet ya cok sukur, cok tebrik ediyorum sizi. Level level gitmek daha iyi. Bütüne bakinca urkuyor insan, parca parca ilerlemek daha iyi. Cmtsi icin randevu aldim ben de, simdiden yamuk cizmeye basladim. Bikac ay da yeni doktorla mi denesem diyorum Doktorum ne derse onu tutacagim, giriyoruz bakalim o yola.

Göğüs kararması naisl yani belirti mi

Doktor çok önemli canım.. iyi bir doktora güven ve kendini teslim et bence de yamuk çizmek yoook dümdüz ileri

Kızlar 28 günde bir oluyorum. Çarşamba tahlil verdim negatifti pazar olmam gerekiyordu olmadım. Ağrım da var olacak gibi kendimi hazırladım. Pek umudum yok ama test sonucundan kaynaklı

Kızlar bugün tahmini çatlamanin 4. Günü sabahtan beri sol kasıkta batma var neden oluyor acaba geçen ay böyle olmamıştı ama ilk ay olmuştu ilkinde zaten çizgi de görmüştüm 1 gün gecikmeli adet oldum kimyasal olabilir mi acaba diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…