Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba canim.Ben yıllardir vucut ısısi takip ediyorum.Gebelikmi yoksa adet mi olucam anliyorum.Yumurtlama olduktan sonra vucut ısısi artiyor progesteron artdığı için 37 ,37.1 37.2 ... Adet gününe kadar bu ölçüde kalirsa ,adet günü geçtikden sonra da 37den yukari çikarsa gebeliktir.Yok eğer adet gününe kadar azar azar düşerse regl olucan demektir

Yaa ne güzel özetlemişsin teşekkür ederim O zaman en iyisi stres olmamak için ateş basmadıkça ölçmeyeyim.

Maşaallah olsunadetinizin kaçinci günü şimdi? gün geçti mi? akintiniz varmı?
1 gün gecikti evet ara sıra geliyor akıntı hala korkuyorum sanki kanama gelecek gibi bir türlü hamileyim piskolojisine giremedim çok bekleyince böyle oluncada insan kendinden emin olamıyor yani hala idrak edemedim hamileyim diye bebeği görünce herhalde içim o zaman rahatlayacak inşallah

Yaa kıyamam ama o ağrılar bir süre daha devam ediyo canım korkutma kendini sağlıkla kucağına al inşallah

Kızlaar bi şey sorucam tam ovülasyon dönemindeyim. Bi kaç gündür de değerlendiryorum. Bugun akıntımın içinde kırmızı ip şeklinde kan vardı sebebi ne olabilir sizce ?

Kızlar bişey sorucam femara letu klomen kullanan arkadaşlar bakın bana ilaçlar sizde saç dökülmesi yaptımı farkettiniz mi ? Cok saçlarım dökülüyor yan etkilerinde yazıyo morelim bozuldu artık bırakıcam ya

Tez zamanda bebeği de görursün inşaallah stres yapmayin,anı yaşayın

Folic acid kullanin, demir ve vitamin d eksikliği zamani saç dökülmesi oluyor. İçtiyiniz ilaçlarin hormon etkisinden dolayi da döküle bilir

Folic acid kullanin, demir ve vitamin d eksikliği zamani saç dökülmesi oluyor. İçtiyiniz ilaçlarin hormon etkisinden dolayi da döküle bilir
Canım bende folik asit b12 balık yaglı omepaq10 hepsi tavan aylardır kullanıyorum testlerim cok iyi bu hormon ilaçlarına basladıgımdan beri cok dökülmeye basladı

Merhabalar, bir kaç gündür forumu takip ediyorum bende yazmak istedim. Doğum kontrol hapı ile korunuyorum. Son adet tarihim 21 Mart onun üzerine adet görmedim. Eşimle son adet tarihim den beri sık sık ilişki yaşıyoruz.Çarşamba günü kan testi vericem. Bu arada beyaz renkli kokusuz akıntım son var 1 haftadır ve aşırı üşüyorum onun dışında şişkinlik var birazda başka bir belirtim yok. Az önce test yaptım bence negatif ama sizdende bilgi almak isterim. Ayrıca reglim her ay günü gününe gelir bu sefer neden böyle oldu bilmiyorum.

Eklentiler

• IMG_20220516_192917.jpg
    35 KB · Görüntüleme: 43
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…