Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaş merhaba bi konuda beni aydınlatırmisiniz acaba. Şimdi ben ilk gebeligimde düşük yaptım 7 aydır çocuğum olsun diye doktora gidiyorum. Doktor bana letu verdi. Kullandım bu gün yine gittim 2 tane yumurtam gelişmiş biri 17.3 biri 16.5 santim. Doktor bana 10 gün boyunca ilişki önerdi. Bir dolu bir bos şeklinde. Çocuk olsun diye ilk gidişim onun heycanindan yada ilk olmasından dolayı cekindim sanırım soramadim. Bir dolu bir bos şeklinde ilişki deneyin ne demek?
Gün aşırı ilişki yani bir gün ilişki birgün değil bu şekilde dedi sanırım

Rica ederim kuzucummmm yirim seni napıyon bakım anlat 😁
Ay çok geç oldu ablacım. İyiyim şükür bu aralar kendimi toplamaya çalıştım alievi problemlerim vardı annemlerle alakalı. O yüzden pek uğramadım buralara. Şuan daha iyiyim . Çok özledim sizleri de hamileliği bile unutmuşum bu süre zarfında inşallah bu ay tutar adetim tamamen gecikmeden test yapmıcam bu kez 11 gün var zaten 🙈 Sizler napiyonuz hamiş olanlar yokmuu🥰

Ay çok geç oldu ablacım. İyiyim şükür bu aralar kendimi toplamaya çalıştım alievi problemlerim vardı annemlerle alakalı. O yüzden pek uğramadım buralara. Şuan daha iyiyim . Çok özledim sizleri de hamileliği bile unutmuşum bu süre zarfında inşallah bu ay tutar adetim tamamen gecikmeden test yapmıcam bu kez 11 gün var zaten 🙈 Sizler napiyonuz hamiş olanlar yokmuu🥰
Bide dün öldüm ya kasık ağrısından arkadaşım vardı onu bile dinleyemedim sohbet edemedim resmen sancıyodu şimşek çakar gibi batıyodu . Süt beyazında da akıntım vardı . Acaba dedim yumurtlama günüm mü . Normal mi bu kadar şiddetli olması ağrının korkutu bi miktar beni

Kızlar ya benim kasık ağrım sızı şeklinde çok arttı belirgin yani bata 4 gün kaldi. Sık idrara da çıkıyorm acaba gebelik belirtisi mi yoksa idrar yolu enfeksiyonu belirtisi mi emin olamıyorum 😥 @Venev Mucizemmm16 Mucizemmm16 @dceke My_Moonlight06 My_Moonlight06 @Hello Kity @sultansultan90
Canım idrar yaparken yanma falan var mı yada kötü kokuyo mu bunlar yoksa enfeksiyon yoktur bence sadce ağrı yapcağını sanmıyorum ben çok geçirdim enfeksiyon hep bi anda ortaya çıktı belirtiler bi Kaç tane birden

Merhaba hanımlar benim sat 23.04 bat 21 mayıs ilk ay deneme çok sabırsızlanıyorum bu süreçte 3 tane erken gebelik testi yaptim negatif cıktı hepsi. Bata 6 gün kaldı bugun beyaz akıntı geldi göğsümde damarlar belirginleşti inşallah hamileyimdir.sizde durumlar nasıl
Merhaba Hoşgeldin 🥰🌺

İnshaAllah gebesindir günün gelince test yap bence ☺️

Ekliyorum seni de listeye

O nasıl test kizz ilk defa görüyorum kactane test yeri var öyle 🤣🤣

Bu arada siyah beya olanda sanki var gibi köşede ama kafam karıştı test bir değişik
Onda bende gördüm de göz yanılması bence kuzu bi tane daha yapmıştım onda göremedim efektle bile 🤣🤣 kız ne biliyim al bi gebelik testiymiş zıkkım 😂😂 ilk kez kullandım bende başka yok burda netten de baktım hiç böyle test görmedim ikinci çizgi nerde çıkar bellide değil kestiremiyorum 🤣🤣

My_Moonlight06 My_Moonlight06 beni de listeye ekleyebilir misin canım🥰 bat tarihi 31 mayıs 2,5 yıldır beklemedeyim. Geçen sene 22 mayısta 5 haftalıkken kimyasal yaşamıştım inşaAllah tam 1 yıl sonra yine mayıs ayında ama sonu güzel sonuçlanan güzel müjdeyi alırım🤲🏻 Rabbim hepimizin yüzünü bu ay güldürsün inşaAllah🥰
Hoşgeldin 🥰🌺
Tabiki eklerim canım..

Demek geçen sene bu ayda, İnshaAllah busefer sonu güzel olacak Allah'ın izniyle 🥰🌺🤲🏻🤲🏻

Hoşgeldin 🥰🌺
Tabiki eklerim canım..

Demek geçen sene bu ayda, İnshaAllah busefer sonu güzel olacak Allah'ın izniyle 🥰🌺🤲🏻🤲🏻
İnşaAllahh canım inşaAllah🥰 3 aydır büyük bi ümitsizlikle depresyondaydım baktım böyle de olmuyo artık çıkmaya karar verdim😄 bir kaç güne şuram ağrıyo buram sızlıyo diye belirtilerimle burdakileri darlamayı planlıyorum🙈😂

Onda bende gördüm de göz yanılması bence kuzu bi tane daha yapmıştım onda göremedim efektle bile 🤣🤣 kız ne biliyim al bi gebelik testiymiş zıkkım 😂😂 ilk kez kullandım bende başka yok burda netten de baktım hiç böyle test görmedim ikinci çizgi nerde çıkar bellide değil kestiremiyorum 🤣🤣
Hahha ay en son buna benzer bir test rüyamda görüşmüştüm pahalı bir testti üzerinde başka çizgi yerleri de vardı hem gebelik için hemde süt hormonu prolaktin içindi hahaha o aklıma geldi vallahi

İnşaAllahh canım inşaAllah🥰 3 aydır büyük bi ümitsizlikle depresyondaydım baktım böyle de olmuyo artık çıkmaya karar verdim😄 bir kaç güne şuram ağrıyo buram sızlıyo diye belirtilerimle burdakileri darlamayı planlıyorum🙈😂
Ayyyy nedemek Rica ederimmm başımın üstünde 🤗🤗
İstediğin kadar darla bizi 😁😁😁

Vallaha bende tam tersine boşverdim hem deniyorum hemde düşünmüyorum bakalım nolacak 🤣🤣

Ayyyy nedemek Rica ederimmm başımın üstünde 🤗🤗
İstediğin kadar darla bizi 😁😁😁

Vallaha bende tam tersine boşverdim hem deniyorum hemde düşünmüyorum bakalım nolacak 🤣🤣
Ben de boşverdim akışına bıraktım. Yumurtlama zamanını bile takip etmiyorum ama istemsizce adetime kaç gün kaldı diye saymaktan da kendimi alıkoyamıyorum😂 hakkımızda hayırlısı olsun canım inşaAllah topiğin sana uğurlu gelirde mutlu güzel haberi alırsın🥰 senin bat ne zamandı?

X