Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar hepinize merhaba
Cuma günü test yapmıştım ve çift çizgiyi görmüştüm hatirliyorsaniz. Bugünde testini tekrarladım koyulaşma oldumu diye görmek için çok şükür koyulaşma var. Haftaya da doktora gideceğim bakalım. Venev Venev @Fang kizcelerim sizden de güzel haberler bekliyorum inşallah 🥰🥰
Allahım be güzel kırmızılar bunlar maşallah maşallah 🧿 darısı keseyi görüp kalp atışlarını duymaya inşallah 🙏🏻

Kızlar ya bu sol yumurtalığımda ki ağrı bi türlü geçmedi kaç gündür bide canımı yakıyo yumurtalıktan ince bi ağrı aşağıya doğru acıtıyo arada da kasıklarım ağrıyo çift taraflı neden böyle ya 😕 doktora da randevum haftaya salı yarın sağlık ocağına gitsem anlarlar mı ki 😕

Nedeen kan testi vermiyorsun kuzum benimde öyleydi adetimin 5. Günü kan testi yaptırdım negatif ondan öncede evde yapmıştım doktor adet söktürücü verdi ama hala gelen giden yok yavaş yavaş başlıyor ama gelmeye bence şimdi kan testinde çıkarsa vardır hemen git yaptır doktor ilk haftalar gebelikte önemli dedi dış döllenme vs ona bakiliyormus benimde hiç gecikmezdii hemen müsaitsen git ver belkide çok güzel haber alacaksin
Canım kan testini adetim geçtikten 2 gün sonra vermiştim 1.20 çıkmıştı bidaha da cesaret edemedim açıkçası 15 regl gecikmesi mevsim geçişlerinde normal diyorlar 15 gün dolmasını bekliyorum pazartesi gidip kan vericem. İnşallah güzel haberler alırız🥰

Canım kan testini adetim geçtikten 2 gün sonra vermiştim 1.20 çıkmıştı bidaha da cesaret edemedim açıkçası 15 regl gecikmesi mevsim geçişlerinde normal diyorlar 15 gün dolmasını bekliyorum pazartesi gidip kan vericem. İnşallah güzel haberler alırız🥰
Benimde 1.20 çıktı ya inşallah bebistirrrr

Bence çarşamba gittiğinde tekrar kan testi iste. Doktor yapar büyük ihtimalle ama yapmazsa bile sen talep et canım. Beta baktırmadan adet söktürücü alma canım
Konusurm bı canım. Ama sanmıyorum burdan yükseleceğini geçen ay da 1.20 çıkmıştı zaten 🥺

X