Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar sağ kasığımda bi acı var şimdi başladı hala regl olmadım kafayı yiycem ne zor birşey beklemek net hamileyim de diyemiyorum bazen 29 gün sürebiliyor o yüzden yarında olmazsam regl heyecanlanırım bugün heyecanımı bile yaşayamadım dur daha yarın var diyorum Kafayı yemezsem iyi

Benim olmadı canım

Kusura bakmayin ben yazacaktım biraz ağrılı geçti reglm sonra da unutmusum anlayacağınız üzere ben elendim

Biliyorum Yaaaa zor bu işler vallaha Allah insana hayırlı evlat nasib etsin

Kusura bakmayin ben yazacaktım biraz ağrılı geçti reglm sonra da unutmusum anlayacağınız üzere ben elendim
Sağlık Olsun anladım canım.

Yazdıklarımin arasında hiç görmeyen var kiminizi daha yeni etiketledim zaten ama bazılarını uzun zamandır etiektliyirum yoklar hiç geliyorlar ama yazmıyorlar

Bence var İnshaAllah ama daha cokkkk yeniiii

Tebrikler canım İnshaAllah güzel güzel tutunsun ben listeye bir bebiş daha koymaya gidiyorum
Ayy ya heveslendirme çok korkuyorum yoktur diye netten geziyorum ama bu değer de gebelik yok ama benim belirtiler arttı aynaya bı baktım az önce göz bebeklerim büyümüş hep merak ederdim gozbebegi büyümesini ama hakikatten yani büyümüş

Kuzu vallla 2 gündür kasık agrııs var snaıdkm yumurtlama çatladı bugın değerlendirdik nasip önümüzdeki ay kesin mfk ürünlerini alacağız eş paketi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…