Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba hanimlar ben ilk defa buraya yaziyorum daha once surekli takip ederdim adetime 1 gun gecti gun icinde albi gebelik testi yaptim 2 aydir femera kullaniyorum bi bakarmisiniz teste sizce bebis varmi 20220515_190520.jpg 20220515_183325.jpg

Anladım canım bazen geç döllenme filan oluyor benimde birkere baya geçmişti adetimin üzerinden düşükle sonuçlansada gebeydim.. hemde testler negatif ken keseyi gördüm
Keske sagliklica öyle bir şey olsa ama adet söktürücü içmiştim tupe baslicaz diye doktor vermişti ondan oldu sanirsam=(

Kizlar ACİLLLLL birşey sormam lazım bundan n son ilişki 3 mayisti 7 Mayıs'ta adet olmam gerikiyordu olmadım geciktim cuma kan testi yaptım negatif çıktı doktor ultrason ile baktı temiz kist felan yok dedi adet söktürücü ilaç verdi kullan adetin 3 günü gel dedi bugün 4.hapi aldım ama dün den beri adet olmusum gibi WC ye gidiyorum yok ama yumurtlama döneminde sefaf yapışkan birşey geliyor ya aynı öyle birşey geliyor kanlı ama adet yok geç döllenme olabilir mi yada tutunma kanaması nasil
Panik yapma..bende 17 gün gecikme oldu..gec döllenme diyorlar ola biliyormuş..

Merhaba arkadaşlar, bende konuyu gebelik isteyen biri olarak takip ediyorum ve yazmak istedim... Bu ay klomen ve iğne kullanmıştım iğnenin 17ci günündeyim normalde bugün adet olmam gerekir ama hala başlamadı 3gündür lekelenmem var bugün ağrımda var ama bir türlü olmuyor, testler negatif.. Sanırım ilaçlar kist yaptı ve bu ayda başarısız.. Var mı böyle bir durum yaşayan acaba aranızda?? Salı günü yine doktora gideceğim😔
Kusur bakmayın bilmediğim için soruyorum klomen ne için kullanılıyor

R Reyyanalmd @Beyazmelek11 @Fehva
@E L B A @Zeyno2734 @Mehmetugba @Gunzaman @vrllardanbirben @Feyzaakncc @dilara capgu @Bebisimolsunnf @Htc 35 @Manolyalar @Dua4614 @10760052marla @Aynuradana @bonnibel Hali Hali @Kisgunesim22 @orkide98 @busraa2619 @ezomanyaa @Afddy @kendimidurdaracakdegilim @Mrve1201 @Tiryakim @Rafiyeatilla @aysesngul @Cotto @orjinal19 @A R Y A @Derin1111

Kızlar rica ediyorum son durumlarınızı bildirin..🙏🏻 Bir çoğunuzu kaçkez etiketledim buraya girmenize rağmen cevab gelmedi..

Siz bana haber vermeyince listeyi güncelleyemiyorum, bu yüzden uzun zaman yazmayan olursa listeden silmem gerekiyor.. lütfen iki dakika da olsa geri dönüş yapın..🌺🌺🌺
Canım ben daha hasta olmadım bu ayı bekliyom eğer olursam haberdar edicem hastaneye gidemedim işe başladım

Benimde ara ara kasıklarım fena yokluyor. Bilmiyorum bir yanım o kadarcık şey yerleşme kanaması olamas diyor. Bakalım biraz heveslendim ne olacak :/
Ya o gaz olayı bende de oldu yumurtlama günüm takvimde 10 Mayıs ama ben daha erken hissetmeye başlamıştım. 9 mayıstan beri kaşık ağrısı çekşyorum hala da devam ediyor arada batma oluyor hala. Geçmiyor. Sat 27nisan. yumurtlama sürecini bu kadar keskin hisseden var mı başka 🥲

X