Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bizim niye böyle oldu seninle anlamadım aynı zaman da geciktik bende test yaptım 1.20 çıkmıştı benimde şimdi adet söktürücü içiyorum sende adetliyken hormonlarina baktırdım mi bana doktor adetin 3.gunu gel dedi
Daha önce baktirmistim ama belki yine ister. Bakalım ne diyecek 🥺

Çok teşekkürler canım. En azından bende kaset test alırım. Bakalım heyecanlıyım🥰 senin belirtiler neydi canım. Adete kaç gün kala yapmıştın testi ?
Benim gaz dışında bir belirtim yoktu. Ben adete 5 gün kala test yaptım ve değerim 130 idi canım ama benim biraz erken çıktı. Konuştuğumuz gibi erken döllenme olabilir benim.

Benim gaz dışında bir belirtim yoktu. Ben adete 5 gün kala test yaptım ve değerim 130 idi canım ama benim biraz erken çıktı. Konuştuğumuz gibi erken döllenme olabilir benim.
Benimde ara ara kasıklarım fena yokluyor. Bilmiyorum bir yanım o kadarcık şey yerleşme kanaması olamas diyor. Bakalım biraz heveslendim ne olacak :/

Benimde çok az geldi 2 gün ve günde 2 defa. Oda kahverengi akıntı şeklindeydi
Valla benim ilk peçeteye kahve çok minik bi akıntı geldi. Renginden dolayı şüphelendim. Daha sonra yine gidip sildim bu sefer pembemsi bi renk geldi ama iz iz çok az. Bir daha gelmedi. Yani çoğu kişinin 1-2 gün sürünce bende emin olamadım.

Nerden eminmisin canım ağrın mi var yoksa lekelenmen filan mı var ?
Tatlım ben bu ay bence 3 kere falan yumurtladım testler öyle söyledi ama bence baz almam gereken gün 4-5 mayıs sanırım 17-18 gibi adet olacağım. Neye dayanarak yok diyorum testlerde bir şey çıkmıyor geç döllenme de imkansız bu sebeple adeti bekliyorum

R Reyyanalmd Beyazmelek11 Beyazmelek11 F Fehva
E L B A E L B A Z Zeyno2734 M Mehmetugba Gunzaman Gunzaman vrllardanbirben vrllardanbirben F Feyzaakncc B bebisim92 B Bebisimolsunnf H Htc 35 M Manolyalar Dua4614 Dua4614 1 10760052marla A Aynuradana bonnibel bonnibel Hali Hali K Kisgunesim22 H himnsl HiMom HiMom ezomanyaa ezomanyaa A Afddy K kendimidurduracakdegilim M Mucize bebek 1201 H Hayalperess R Rafiyeatilla A aysesngul C Cotto orjinal19 orjinal19 A R Y A A R Y A Derin1111 Derin1111

Kızlar rica ediyorum son durumlarınızı bildirin..🙏🏻 Bir çoğunuzu kaçkez etiketledim buraya girmenize rağmen cevab gelmedi..

Siz bana haber vermeyince listeyi güncelleyemiyorum, bu yüzden uzun zaman yazmayan olursa listeden silmem gerekiyor.. lütfen iki dakika da olsa geri dönüş yapın..🌺🌺🌺

Son düzenleme:
R Reyyanalmd Beyazmelek11 Beyazmelek11 F Fehva
E L B A E L B A Z Zeyno2734 M Mehmetugba Gunzaman Gunzaman vrllardanbirben vrllardanbirben F Feyzaakncc B bebisim92 B Bebisimolsunnf H Htc 35 M Manolyalar Dua4614 Dua4614 1 10760052marla A Aynuradana bonnibel bonnibel Hali Hali K Kisgunesim22 H himnsl HiMom HiMom ezomanyaa ezomanyaa A Afddy K kendimidurduracakdegilim M Mucize bebek 1201 H Hayalperess R Rafiyeatilla A aysesngul C Cotto orjinal19 orjinal19 A R Y A A R Y A Derin1111 Derin1111

Kızlar rica ediyorum son durumlarınızı bildirin..🙏🏻 Bir çoğunuzu kaçkez etiketledim buraya girmenize rağmen cevab gelmedi..

Siz bana haber vermeyince listeyi güncelleyemiyorum, bu yüzden yazmayan olursa listeden silmem gerekiyor.. lütfen iki dakika da olsa geri dönüş yapın..🌺🌺🌺
Ben regl olmadım olunca bildiricem ama testler negatif

Merhaba arkadaşlar, bende konuyu gebelik isteyen biri olarak takip ediyorum ve yazmak istedim... Bu ay klomen ve iğne kullanmıştım iğnenin 17ci günündeyim normalde bugün adet olmam gerekir ama hala başlamadı 3gündür lekelenmem var bugün ağrımda var ama bir türlü olmuyor, testler negatif.. Sanırım ilaçlar kist yaptı ve bu ayda başarısız.. Var mı böyle bir durum yaşayan acaba aranızda?? Salı günü yine doktora gideceğim😔

X