Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok canım ya yumurtlama bile gormedim🙄son iki aydır regl gecikiyor doktora görünmem lazım geçen ayda yurtlamam çok geç oldu bu ayda henüz olmadı beklemedeyim
Anladım canımmmm listeyi guncelliyorum ya onun için sordum bir de ne zamandır konuşamadık merak ettim

My_Moonlight06 My_Moonlight06 durum bildiriyorum canım 😊 dün test yapamamıştım ama bugün yaptım artık dün mü çatladı yoksa bugün mü tam bilemiyorum ama çatlamış sonuçta😊 dünü değerlendirmiştim bugünüde değerlendirip günaşırıya geçerim

Eklentiler

• 20220515_163426.jpg
    20220515_163426.jpg
    47,4 KB · Görüntüleme: 49
My_Moonlight06 My_Moonlight06 durum bildiriyorum canım 😊 dün test yapamamıştım ama bugün yaptım artık dün mü çatladı yoksa bugün mü tam bilemiyorum ama çatlamış sonuçta😊 dünü değerlendirmiştim bugünüde değerlendirip günaşırıya geçerim
Evet canım aynen çatlamış MashaAllah.. hadi bakalım İnshaAllah güzel sonuçlar alırsın 🥰

Şey bir de tavsiyem 2 günde bir bence ama tabi sen bilirsin yine 😁

Evet canım aynen çatlamış MashaAllah.. hadi bakalım İnshaAllah güzel sonuçlar alırsın 🥰

Şey bir de tavsiyem 2 günde bir bence ama tabi sen bilirsin yine 😁
Kimyasal geçirdiğim ay çatlatma iğnesi yapmıştım eşimin değerleri iyi 3 gün üstüste denemiştik tutmuştu belki yine tuttururuz diye 3 gün üst üste deneyelim dedik bakalım hayırlısı olsun 🤗

Kizlar ACİLLLLL birşey sormam lazım bundan n son ilişki 3 mayisti 7 Mayıs'ta adet olmam gerikiyordu olmadım geciktim cuma kan testi yaptım negatif çıktı doktor ultrason ile baktı temiz kist felan yok dedi adet söktürücü ilaç verdi kullan adetin 3 günü gel dedi bugün 4.hapi aldım ama dün den beri adet olmusum gibi WC ye gidiyorum yok ama yumurtlama döneminde sefaf yapışkan birşey geliyor ya aynı öyle birşey geliyor kanlı ama adet yok geç döllenme olabilir mi yada tutunma kanaması nasil
Herşey olabilir adetin sokulcek de olabilir.. hangi ilacı verdi doktor İnshaAllah duphastron dur

Kimyasal geçirdiğim ay çatlatma iğnesi yapmıştım eşimin değerleri iyi 3 gün üstüste denemiştik tutmuştu belki yine tuttururuz diye 3 gün üst üste deneyelim dedik bakalım hayırlısı olsun 🤗
Ha o zaman başka canım.. ne demişler en kestirme yok bidligin yoldur devammkee 😎

Selam kuzum🥰 Ben regl oldum perşembe günü bu ay dinlenip sonraki ay yine aşılama yapıcaz inşallah 😊 renglim biraz değişik ya normalde çok fazla kanamam olmaz ilk gün leke gelir sonraki gün biraz yoğunlaşır 3 gün azalır 4 5 de de leke gelir ve biter. Bu gün 3. Gün bitti ve hala yoğun akıntım var. Kontrole falan da gitmedim. Bir ay ara vermekle doğru mu yaptım bilmiyorum ya arka arkaya olunca daha mı iyi olurdu acaba
Sağlık olsun canım.. İnshaAllah güzel haberlerini alicaz seninde inanıyorum olacak İnshaAllah 🤩😘🥰

X