Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok canım ya yumurtlama bile gormedimson iki aydır regl gecikiyor doktora görünmem lazım geçen ayda yurtlamam çok geç oldu bu ayda henüz olmadı beklemedeyim
Anladım canımmmm listeyi guncelliyorum ya onun için sordum bir de ne zamandır konuşamadık merak ettim

My_Moonlight06 durum bildiriyorum canım dün test yapamamıştım ama bugün yaptım artık dün mü çatladı yoksa bugün mü tam bilemiyorum ama çatlamış sonuçta dünü değerlendirmiştim bugünüde değerlendirip günaşırıya geçerim

Eklentiler

• 20220515_163426.jpg
    47,4 KB · Görüntüleme: 49
Evet canım aynen çatlamış MashaAllah.. hadi bakalım İnshaAllah güzel sonuçlar alırsın

Şey bir de tavsiyem 2 günde bir bence ama tabi sen bilirsin yine

Evet canım aynen çatlamış MashaAllah.. hadi bakalım İnshaAllah güzel sonuçlar alırsın

Şey bir de tavsiyem 2 günde bir bence ama tabi sen bilirsin yine
Kimyasal geçirdiğim ay çatlatma iğnesi yapmıştım eşimin değerleri iyi 3 gün üstüste denemiştik tutmuştu belki yine tuttururuz diye 3 gün üst üste deneyelim dedik bakalım hayırlısı olsun

Herşey olabilir adetin sokulcek de olabilir.. hangi ilacı verdi doktor İnshaAllah duphastron dur

Kimyasal geçirdiğim ay çatlatma iğnesi yapmıştım eşimin değerleri iyi 3 gün üstüste denemiştik tutmuştu belki yine tuttururuz diye 3 gün üst üste deneyelim dedik bakalım hayırlısı olsun
Ha o zaman başka canım.. ne demişler en kestirme yok bidligin yoldur devammkee

Sağlık olsun canım.. İnshaAllah güzel haberlerini alicaz seninde inanıyorum olacak İnshaAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…