Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok canım kötü birşey değil sanırım benimde erken döllenme oldu. Reglime 5 gün kala kaset teste öğrendim değerim 130 çıktı
İyi bari canım. Ben tam olarak ne yasıyorum bilemedm lekelenmem nokta kadar çok az bugünde kasık ağrısı başladı hayırlısı bakalım haftaya yapacağım test. Kaset test en doğru sonucu gösteren mi ? Hayırlısı olsun bu arada tebrikler

Ne demek canısı ben senin samimiyetine çok güvendim böyle zor konularda arkadaşım oldun o yüzden asıl ben teşekkür ederim. Sen neler yapıyorsun aslında ?
Ayyyy ne tatlısınnnn Yaa faydam olabildiyse ne mutlu bana kuzummmmm sen de öyle çok samimi ve ictensin Rabbim ne muradın varsa versin

Ne yapım canım klomen tarzı bir ilaç kullandım bakalım yumurtalar büyüyecek mi? Geçen sefer büyüdu de devam etmedi yada geç yumurtlarim.

Sen de durumlar ne

Kizlar ACİLLLLL birşey sormam lazım bundan n son ilişki 3 mayisti 7 Mayıs'ta adet olmam gerikiyordu olmadım geciktim cuma kan testi yaptım negatif çıktı doktor ultrason ile baktı temiz kist felan yok dedi adet söktürücü ilaç verdi kullan adetin 3 günü gel dedi bugün 4.hapi aldım ama dün den beri adet olmusum gibi WC ye gidiyorum yok ama yumurtlama döneminde sefaf yapışkan birşey geliyor ya aynı öyle birşey geliyor kanlı ama adet yok geç döllenme olabilir mi yada tutunma kanaması nasil

Çok teşekkür ederim canım sipariş vericem adetimden sonra başlıcam inşallah hangisini önerirsiniz

Çok teşekkür ederim. Evet kaset test erken gebelik testine göre çok daha doğru çıkarıyor. Çünkü 20 ve üzeri değeri algılıyor. Kuruma çizgisi pek olmuyor

Çok teşekkür ederim. Evet kaset test erken gebelik testine göre çok daha doğru çıkarıyor. Çünkü 20 ve üzeri değeri algılıyor. Kuruma çizgisi pek olmuyor
Bende adete 1-2 gün kala alayım madem eczaneden. Hangi markanınkini aldınız acaba ? Ve sabah ilk idrarla mı yapmak şart ?

Kan verdim 1.20 negatif canım.
Çarşambaya randevu aldım artık adet söktürücü alırım mecbur
Bizim niye böyle oldu seninle anlamadım aynı zaman da geciktik bende test yaptım 1.20 çıkmıştı benimde şimdi adet söktürücü içiyorum sende adetliyken hormonlarina baktırdım mi bana doktor adetin 3.gunu gel dedi

Bende adete 1-2 gün kala alayım madem eczaneden. Hangi markanınkini aldınız acaba ? Ve sabah ilk idrarla mı yapmak şart ?
Ben öğleden sonra yapmıştım canım. Daha önce artı Med alıyordum beni hiç yanıltmadı. Bu sefer onu bulamadım al bi diye bir marka ile yaptım ama bunun hassasiyeti nasıldır bilmiyorum. Çünkü değerim 130mus. Onu her marka algilardi büyük ihtimalle

Çok teşekkürler canım. En azından bende kaset test alırım. Bakalım heyecanlıyım senin belirtiler neydi canım. Adete kaç gün kala yapmıştın testi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…