Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kesinliklee,severek bayilarakk izlediğim tek dizibazen Bariş gibi keçileri kaçirdigim da dizinin jeneriğini açıp aynen barış gibi evin ortasinda deliler gibi dönüyorum
Hahahah barış yaaa alem çocuk ..

Ayyyy tadı damağımda kaldı yaaaa hiç bir dizi kesmez beni şimdi.. birde siyah beyaz aşk da böyleydim oda benim favorim avlu tadı var mahkumda avluda çok güzeldi bana göre

Ahhh bırak ya çok sevinemedim zaten lekelenme başladı regl oluyorum galiba. Ama testi görsen bayağı net oldu sonradan. Su tuttum gitmedi de. Hayırlısı olsun be
Kuzum naptın test fln yaptın mı ? Venev bebişim sende son durum ne kızzz haber verin bana eski tayfa napıyosunuzz A ad000 M Mavimiresl My_Moonlight06 Niqu iyilikperisi92 R Random3 H Hello Kity kuzum sen naptın yaptınmı test ? Arianaa asko sen ne durumdaasınn kızlar özledim senii yazınnn

Bugün test yaptım ama negatif canım. Bat gününü de sayarsam bugün gecikmenin 7. Günü. Geç döllenme olduysa muhtemel ilişki üzerinden 9 gün geçti. Onun haricinde uzun zamandır bu kadar gecikmem olmamıştı.

Kıızz gezmelere doyamadın maşallah valla canım benim siyah akıntım bugün sabah kesilmişti ayıptır söylemesi gündüz 4 gibi ilişki oldu tekrar az bi kanamam olmuş kafalar karışık anlayacağın

İnşallah düzelir canım bi an önce kıyamam oda çok kötü mahvediyo insanı hele o fitil böbreklerimi cok ağrıtmıştı ben o fitilleri en son kullandığım ayda kimyasal gebelik geçirmiştim enfeksiyon vardı idrarımı tutamaz hale gelmiştim kanlıydı gittim cok fazla sabun kullanmamak gerekiyo banyoda şu aşırı naylon içeren pedler bide idrarı tutmamak gerekiyo cok fazla benim hala ara ara kanlı idrarım oluyo sonra kayboluyo geçiyo sonra yeniden en son doktora gittim antibiyotik cok ağır geldi yarıda bıraktım bi dahada gitmedim doktora

Hahahah barış yaaa alem çocuk ..

Ayyyy tadı damağımda kaldı yaaaa hiç bir dizi kesmez beni şimdi.. birde siyah beyaz aşk da böyleydim oda benim favorim avlu tadı var mahkumda avluda çok güzeldi bana göre
Evet yaa seri katilde olsa hareketlerini seviyorumen çokta babasını boğup sonra baybay babacimm demesine

Sen nasıl ulaştın? Ben yazdım..bana hemen eş paketi yazdılar..Bakıyorum o kadar ilaç var..acaba alırsam..yalnış alırım..boşuna para veririm sonra
Kuzucum ztn ürünlerinde orda var eş paketi diyor onu alcaksın direk 1 aylık eş paketini deneyin bakalım

Aklım hala gezemedigim yerlerde kuzum bu kadar uzun mu sürüyo senin reglin kız acaba kimyasal olmus olmyasın sen benim reglim 4 gün sürer bitiyor yarın

Vücut ısısıyla nasıl anlıyoruz acabası bende öyle yapmak istiyorum rica etsem söyleyebilir misiniz ❤ benimde 23 mayıs bat bakalım alt karnımda ağrı ve normalden fazla akıntım var

Ooo bayagı gecikmiş kuzum ya geç döllenmedir ins bekle bakalım 2 gün daha olmazsan kan ver bence ins bebiştir

1450 TL yazılmış..bir tek benmi kullanıcam? Sen ne durumdasın? Ben bu ay doktorumu değiştim..dediklerini kullanıyorum..23 yine çağırmış..bu ay böyle denicem
Evet kuzum bir aylık eş paketi diyor o pakette ilaçlardan ikişer tane var eşinle birlikte kullancaksanız ikiniz bir ama sen bu ay iyi vitaminler yazdırdın doktora diye hatırlıyorm

Değerlendirmelere devam canım dün güzel bir pik yakaladım dün bugün değerlendirdim bugün test yapamadım dışardayım yarın yapıcam bakalım çatladı mı ? Yarın da değerlendiririm sonra gün aşırı devam etcem bakalım ne olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…