Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlarr takvime göre bata 6 gün var benim tahminime göre 3 gün var. Dün dayanamadım test yaptım negatif. Aşırı bel ağrım var. Yumurtlama sonrası başlayan kasık ağrım azaldı artık ara ara oluyo. Bunları adet öncesi hiç yaşamadığım için bu ay kesin hamileyim diye düşünmüştüm. Biliyorum kırmızıları görene kadar ümit kesilmez ama sanırım bu ay da olmadı ay belki içim biraz ferahlar diye yazdım. Sonradan pozitife dönebilir mi acaba

Bu belirtileri yaşayan tek kişi olmadığıma sevindim umarım hamileliktir. Benim bat 27 Mayıs ama ne bel ağrım ne kaşık ağrım diniyor

Bu belirtileri yaşayan tek kişi olmadığıma sevindim umarım hamileliktir. Benim bat 27 Mayıs ama ne bel ağrım ne kaşık ağrım diniyor

Ayy psikolojik mi acaba diyorum ama bu ağrılar da psikolojik olur mu bilemedimki inşallah hamileliktendir canım
Ben ilk defa deniyorum gebeliği ama daha önceki yumurtlamalarda da benzer ağrıların hafiflerini yaşıyordum aslında ama şimdikiler aşırı ağır. Herkes döllenme ve tutunma ağrısı olabilir diyor

Bu anlattıkların gebelik belirtisi canım inşallah öyledir. Benimde bugün iki adet sivilcem çıkmış

Kaç aydır deniyorsunuz canim ve belki daha 6 gün vardır çok erken yapmışsın testi bence biraz daha sabretmelisin İnşallah olur canım

Sonrakı adetim ise 21-22 mayıs,bu kadar çabuk inanmiyorum çıksın,1haftayi da zar zor sabr edelimadetime 2gün kala vucut ısısı ölçümü yapicam o daha net
Hadi inşaallah,dua edersiniz bizahmet,gebelerin duasi çabuk kabul oluyor
Bu anlattıkların gebelik belirtisi canım inşallah öyledir. Benimde bugün iki adet sivilcem çıkmış
İzle

Canım benimde düşükler var bir boş gebelik 4 kimyasal filmle mi teşhis konuldu kaç doktora gittim rahim filmini gerek görmedi de sorum şu dusuklerin ne kadarlikken oluyordu ?

Hatta yeri gelmişken sorayım kızlar ya ben üç senelik evliyim son iki senede bir boş gebelik 4 kimyasal gebelik yaşadım en sonki son üç kimyasaldi bütün testlerimiz yapıldı eşimde hiçbir sorun çıkmadı benim de sadece iki genimde pıhtılaşma çıktı onada risksiz dediler ama doktorun yinede gebe kalınca iğne kullanırız dedi.Benim regl lerin hep 33 35 günde bir değişirdi bekarkende böyleydi hatta doktoruma normalmi diye de sormuştum bu da senin döngün normal demişti sorum şu ben iki aydır hem geç yumurtlama görüyorum haliyle çok geç regl oluyorum bunun sebebi ne olabilir desem size sormak istedim? Doktor git diyeceksiniz bikac aydır doğu görevine geldik yaşadığım yerde kadın doğum doktoru yok çalıştığım için de gidemedim.(iki üç aydır on kilo kadar aldımsebebi bu olabilir mi gecikmemin?)

Canım benimde düşükler var bir boş gebelik 4 kimyasal filmle mi teşhis konuldu kaç doktora gittim rahim filmini gerek görmedi de sorum şu dusuklerin ne kadarlikken oluyordu ?
Merhaba kuzum rahim filmi çektirmiştm daha önce ama doktor görememiş sanırım histeroskopiyi farklı bir doktorda yaptırdım o gördü perdeyi biri 6 haftalıktı diğeri kimyasal ama onuda düşükten saydı doktorum

Canom neden sordum biliyomusun seninkiler de benimki gibi küçüklermis yani daha bebek büyümeden perde ona nasıl zarar verecekki yani yerinin dar olmasını etkiliyor dimi perde?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…