Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ankara canım. Bence de ovulasyon takibini bırak insanı strese sokuyor. Ben hiçbir gebeliğimde kullanmadım. Düzenli ilişki olduğu sürece denk gelir zaten kuzum
İşte bizimki düzenli değil be canım eşim çok yoğun çalışıyor eve geç geliyor çok yorgun oluyor bu sebeple bi düzenimiz yok maalesef haftasonu da canlı müzik yapıyor. Şansımı seveyim lh testlerim de hep haftasonu pik gösterdi. Ama napayım bu ay şansa artık

Çok teşekkür ederim rabbim en kısa sürede sizede nasip etsin inşallah benim gaz dışında bir belirtim yoktu daha yeni yeni başlıyor belirtiler. Mfk işe yarar umarım
Amin çok teşekkür ederim,gaz belirtisi ne zamandan başladı?bende çatlama gününden once başladı gaz, göğüs şişkinliyi ve kasik ağrıları, çatlamadan iki gün sonra ağrım gitdi,2gun sonra yeniden başladı

Aaa ozaman sen hazirana denk geliyorsun bende Mayıs filan sandım.. hayırlısı bebitommm ne yaptın bu ay yumurtlama takibi filan mı
Yok kuzum martta histeroskopi oldum ben doktorum haziran sonuna kadar doğal yolla kendimiz denememizi söyledi deniyoruz rast gele artık olmazsa doktoruma tekrar gideceğim

Bir de beni tekrardan eklermisin canım demiştim ama yoğunluktan arada kaynamış .
Sat: 3 Mayıs
Bat : 28 mayıs
İnşallah bu sefer olur akışına bıraktım takdir Allah’tan
Hayır tatlimmmm ekledim çoktan sen görmedin alt tarafa bakman lazım assagida yeniden yazıyor ismin
Kusra bakma ablacım baktım ama görmemişim teşekkür ederim

Yok kuzum martta histeroskopi oldum ben doktorum haziran sonuna kadar doğal yolla kendimiz denememizi söyledi deniyoruz rast gele artık olmazsa doktoruma tekrar gideceğim
Merhaba, ben de şubatta histereskopi oldum. Bizim de hazirana kadar beklememizi söyledi. Ben bu ay da olmazsa gidip tüp istemeyi düşünüyorum. Eşim haziranı da görelim diyro siz de ne amaçlı yapıldı histereskopi? Ben de yapışıklık ve üstten basıklık vardı

My_Moonlight06 SAT 25 Nisan, BAT 20 Mayıs. İkinci çocuğumuz olacak kısmetse. Denemenin 4. Ayındayız. Listeye eklersen sevinirim

Son adet tarihi mayıs 3 beklenen adet tarihi 27 mayıs bebek bekleme 2 ay ü

Merhaba 1 aydır gebelik düşünüyorum Bat 27 Mayıs SAT 27 Nisan

Kızlar hoşgeldiniz

Sizleri de ekledim listeye... İnshaAllah güzel haberlerinizi alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…