Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Haziran grubuna alabilecek olan var mı beni kızlar kim bakıyordu.

Tebrik ederim ,sag salim kucaginiza almak nasip olsun inşaallah belirtileri ne zamandan beri hiss etdiniz?

Tebrik ederim İnshaAllah sağ salim kucağına alırsın

Teşekkür ederim burada bizimle paylaştığın için

Bende öyle düşünüyorum. 4. Denememiz bu ay eşim hiç doktora gitmedi eğer bu ayda olmazsa götüreyim diyorum
Yaş faktörüne de bağlı ama doktorlar 1 yıl normal yolla olmazsa sperm değerlerine, tüplere vs bakılacağını söylüyor. Bizim de 6 ay oldu bir yanda aklımda ama eşimi strese sokar diye de bekliyorum biraz daha.
Kendimizi dinlememiz lazım galiba o zaman benim normalde olmayan çok fazla farklılıklar oldu umutlanmak da istemiyorum ama en iyisi test için doğru zamanı beklemek
Bence kendimizi hiç dinlememeliyiz bariz bir belirti yoksa. Bebek kararı verdiğimizden beri her ay farklı bir belirti hissettim :) ilk başlarda zaten bu ay kesin artık diyordum 6 ay oldu öyle

T çizgisi aynı koyulukta ya da daha koyuysa yumurtlama, T silikleştiği an çatlama canım

Hoş buldum canımm nasıl oluyum kuzum telaşım bitti şükür diyet mi bebek mi modundayım bakalım sen nasılsın ne var ne yokk
İyim çok şükür canım.. artık bende yoruldum konuşmaktan yok şu ağrım var bu ağrım yok hiç birşey düşünmüyorum inanki fenalık geldi .. deniyorum tabi bir yandan nasib kısmet

En korktuğum şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…