Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bat 16 olanlar varmi belirtilerinizzz bu ay mide bulantısı bile yaşıyorum ya şaka gibi inşallah vardır bebis yarin test alıp cumartesi yapmayı planlıyorum

Hoş buldum canımm nasıl oluyum kuzum telaşım bitti şükür diyet mi bebek mi modundayım bakalım sen nasılsın ne var ne yokk

Zararlımıymış kuzu folbiol bende kullanıyorum bıraksam mı ya
Hayir canım zararli diye birsey yok yanlış anlaşılmasin. Benim bi cok arkadaşım onu kullandı.. sadece dün rastgele gittigim doktor yüksek folit asit gerek yok o kadara gibi bisey dedi. Her doktorun yorumu önerisi farkli. Sen doktorun ne dediyse onu yap önerdiyse kullan.. kullanilmaz zararlı diye bisey yok. Aman ha yanlis anlaşılmasin..

Anladım kuşum daha önce bi kaç gün içtiğim folik asit aşırı yan etki yapmıştı bu öyle zorlamadı hatta daha iyi hissediyorum kendimi bi kaç gündür 10 gündür içiyorum işte

Yoo ultrasonda kontrol etdiriyordum bir tane yumurta vardı oda 17ci gün çatladı,ondan 2 gün sonra gelen ağrı neydi bilemedim inşaallah olumlu sonuç alırızen zor kısmı işte hem zamanın geç gitmesi,hem test yapmamak için dayanmak

Bugün tam bir hafta çarşamba kanda negatifti
üzülme diycem ama elimizde değil biliyorum inşallah bi sürpriz gelir de güzel haber alırsın canım bizede güzel haberler verirsin inşallah ❤ benimde prolaktinim yüksek sanırım göğüslerde sızlama süt dolar gibi bi şeyler oluyo anlık umudumu kestim tamamen artık

Antibiyotik kullandiysaniz oda yapabilir akinti gecmis olsn

Ayni duyguları yasiyoruz erken gebelik testleri hep yalanci sonuç veriyor burdaki arkadaslrdanda görmüş olduk kendimdende biliyorum kaset test siparisi verdim internetten surelab ve laboquik karışık 15 tane suan dolapta duruyolar ben onlara bakiyorum onlar bana ne harika şeyler şuan zaten adetliyim bi denemelere baslayalim yumurtlama falan gecsin bi test yapmaya dewamke

Yaptım canım sonuç -

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…