Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben erken gebelik testinde silik çizgi gördüm gidip kan verdim negatifti bazı testler çok alçak 🤣🤣 o yüzden bi daha erken test almıycam bende normalden devamke 😂😂😂 bugün iki tane aldım albi gebelik testi günler geçsede yapsam az daha az önce yapıcaktım 😂😂😂 bağımlılık gibi bişey bu inşallah çift çizgiyi görüncede sürekli yapma isteği gelmez😅😅
Kız benim çıktığı halde yapasim var hala manyaklik bu ahahah 😂😂 hala inanmiyorum o kadar alıştım ki her ay boş test görmeyi

Böyle görürüm diye test almaya korkuyorum 3 günüm var ama mide bulantısı.bile çekiyorum Bi yanımda.ya psikolojik se diyor 😶 Hakkımızda hayırlısı bata daha var belki geç döllenme dır üzülmeyin
Benim de 2 var. Mide bulantısı dışında tğm belirtiler var 🤦🏻‍♀️ benim artık tamamen psikolojik bence ya

😔😔 üzülme diycem ama elimizde değil biliyorum inşallah bi sürpriz gelir de güzel haber alırsın canım bizede güzel haberler verirsin inşallah 🤲🏻❤ benimde prolaktinim yüksek sanırım göğüslerde sızlama süt dolar gibi bi şeyler oluyo anlık umudumu kestim tamamen artık
Uzulmicem destekte uzuluyoruz elimizde olmadan nasipten öteye yol yok demişler hastanedeyim bana daha sıra gelmedi bekliyorum en geç 1 saate ne olduğu belli olur

Kızlaaaarr bir saat oldu testi yapalı böyle bir renk oluştu ilk 5 10 dakika çıkmadı bundan eminim ama miraclebeyb miraclebeyb Venev Venev Mucizemmm16 Mucizemmm16

16524259739878985517631894642318.jpg

X