Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Reglin gecikmesinin 5.günü ve idrar testi hala negatif çıldıricimmmmmmmmm🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄 bir bakın hele 🤔🤔🤔🤔🤔🤔
Yumurtalama dönemin ne zamandi canım hangi tarih sen testlere bakma yarın hemen kan testi ver belki gec donllenme yada kanındaki değer daha düşüktur bilemeyiz ki ama bence yarın sabah test ver hamileysen de hemen vitaminler kan değerler felan onlara başlarsın birde bu testler değer aralıkları yazmıyor ki HCG belki düşüktür cikmamistir

Süpeerr bende okul öncesi öğretmeniyim ama doğu görevim ciktiktan sonra biraktim Bitlis e cikmisti coook uzakk 😅 uzun zamandir calismiyorum buradada özel egitim kurumlarina girmek istemedim 2 cocukta üst üste biliyosun.. bakacak kimsem olmadigi icin biraktim ama pişman değilim 😃
Yaaa ne sabır isteyen bir branş 3. Yü yapmandan belli kuzum. İnşallah Allah pişmanlık vermesin göreve başlamadığın için. Hayatın nasıl mutluysa öyle devam tatlım

Evet bende yumurta çatlamasina az kalmiş ağrılar geldi,çatladiktan 1gun sonra ağrı gitdi,2gün sonra yeniden geldi,saklambaç oynuyor sanki😂😂
Ne güzel işte ilkini yakalamasan ikinciyi yakalarsın inşallah bazen aynı ayda 2 kere yumurtlama oluyormuş. Olabiliyormuş öyle şeyler. Benim de ağrım geçti dün akşam uyuyamadım ağrıdan bugün değerlendirdik inşallah olur 🙏🏼 en zor kısmı geliyor o da beklememek dayanıp testi yapmamak 😂 başarır mıyım bakacaz

Ah fistigim yakaladim seni sonunda 😃 Ben gerilerde araniyordum bak son sayfada buldum seni. Catlamasinlar diye igne veriyorlar diye biliyorum. Cetratide mi ne. Ilaclari da ezberledim valla okuya okuya
Ayyy evet aynen o iğne valla 😁😁 iğneler oluyorum işte bugün tam 8.günüm. Ptesi toplayacaklar ve cumartesi tekrar taze transfer yapacaklar 😄 hala tam adapte olamadım heralde ptesi anlayacağım durumun ciddiyetini 😂😂

Kızlar yzdım ama bay gerilerde kalmıs tekrar soruyum 😅 bugun adet günüm ama gelen giden yok agrısıda yok gögüslerim acıyor dün fark ettim ve uzayan akıntım var sarımsı renkte gebelik testi yapmıstım 4 gün önce cıkmadı bu akıntı adet belirtisimi yoksa gebelik mi size

@Random3 partalina_ partalina_ kizlar ne durumdasiniz? Sayfalarca geriye gittim rastlayamadim. Umarim hayirli haberleriniz vardir. Bugun astim teshisi koydular bana da. Kortizonlu zimbirtimi aldim da geldim. En az 3 ay kullanacakmisim. Bu ay takviye olarak pregnacare almistim ama beni beton gibi yapti, muhtemelen demirden dolayi, 1 haftadir takviyeleri de biraktim.
Çok geçmiş olsun canım benim 🌸 astım ne kadar çok yaygınlaştı.. biraz stres tetikliyor, hava kirliliği, gluten özellikle.. bu ara hamuru şekeri azalt inanki çok büyük faydasını göreceksin 🤗 daha soft antioksidanlar kullan, d vitamini, omepa q10 da çok iyi, içinde hem omega3 hem de coenzim var.. sahalardan uzak kalma yine de 😅😅

Yumurtalama dönemin ne zamandi canım hangi tarih sen testlere bakma yarın hemen kan testi ver belki gec donllenme yada kanındaki değer daha düşüktur bilemeyiz ki ama bence yarın sabah test ver hamileysen de hemen vitaminler kan değerler felan onlara başlarsın birde bu testler değer aralıkları yazmıyor ki HCG belki düşüktür cikmamistir
Canım bilmiyorum ki ya 28 nisanda önce pembe Bi leke geldi akşamına kahverengiye döndü 2 gün böyle peçeteye silince gelen Bi akıntım oldu kahverengi acaba ozaman mı yumurtam çatladı diyorum kafam çok karışık pazartesi kan vereyim diyorum 7 mayısta adet olmam lazımdı bu gün ayın 12si inşallah geç döllenmedir

Yaaa ne sabır isteyen bir branş 3. Yü yapmandan belli kuzum. İnşallah Allah pişmanlık vermesin göreve başlamadığın için. Hayatın nasıl mutluysa öyle devam tatlım
İnanirmisin calismamaya o kadar alistim ki sana anlatamam 🙄 seviyorum ben relax takılmayı yani kac senedir hic pisman olmadim gerci cocuklarima bakacak kimsem yoktu😏 insallh bu saatten sonrada pismam olmam

Kızlar yzdım ama bay gerilerde kalmıs tekrar soruyum 😅 bugun adet günüm ama gelen giden yok agrısıda yok gögüslerim acıyor dün fark ettim ve uzayan akıntım var sarımsı renkte gebelik testi yapmıstım 4 gün önce cıkmadı bu akıntı adet belirtisimi yoksa gebelik mi size
Bidaha test yapsana şenlenelim at bizede cift cizgili olsun lutfen

X