Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaaa ne biliyim işte bi yapayım dedim yarın da normal yapayım diye düşünüyordum. Valla zor tuttum kendimi bu güne kadar. Ama niyeyse o kadar üzülmedim şu an ya geçen ay ilk test yaptığımda ağlamıştım ama şu an bi farklı hissediyorum

Normal test aldım iki tanede yarın yapayım diyorum sabah ilk idrarla
Sana birşey diyim mi saçma gelebilir ama gerçekten işe yariyor koca karı yöntemi ve bu hep doğru yanıt vermiştir sabah ilk idrarda şeffaf bir kaba yap kenara koy dursun dolabın içine bile koyabilirsin akşam bak idrara içinde yuvarlak duman şekli dipte varsa gebesin yoksa zaten oluşmaz ben o yönteme inanıp gittim verdim kan haha şüphesi olan varsa herkes yapsın yüzde yüz sonuç yani

Allah allaaahhh ben de limonla bir şey görmüştüm idrara limon sıkıyorlar falan

Yaaa çok iyiii çok önceden ben böyle şeyler denemiştim ama pek becerememiştim

Herkese merhaba 2013 mart annesiyim 9 moladan sonra tekrar anne olmayı diliyorum bu ay
Son adet 24 nisan
Hoşgeldin
Beklediğin adet tarihi nedir İnshaAllah ikinci kez yaşarsın
Merhaba beni de listeye ekleyin lütfen
Sat.18 Nisan
Bat. 20 Mayıs
1.5 yıldır bekliyoruz

Herkesin umduğuna kavuşması dileğiyle
Hoşgeldin
Aminnn İnshaAllah ,tabiki eklerim

Bugün en kısa zamanda listeyi güncelleycegim.

Kızlarrrrimmm kaç gündür göremediğim için sayfalar inanılmaz birikmiş.. hepsinden teker teker geçip önemli konuları not aldım.. bugün mutlaka listeyi güncelleycegim İnshaAllah.. gecikme için kusura bakmayın yasak olduğu için bir süre giremedim

geri kalan mesajlara da dönüş yapacağım İnshaAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…