Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba hoşgeldin

Yeni cevab verebiliyorum günlerdir burada değildim.. Aminn İnshaAllah güzel haberi alırız ..

Listeye eklemem için son adet tarihini ve beklediğin adet tarihini bir de ne zamandır bebiş istiyorsun bildirir misin ?

Merhaba hoşbuldum
24 Nisan’da en son adet oldum. Yanlış anlamadım insallah:) adetin ilk günü yani.
22 Mayıs’ta beklediğim adet tarihi.
Bebişi ilk bu ay denemeye başladık Allahın izniyle
Amin insallah…

Evet bebeğim öğretmenim
Süpeerr bende okul öncesi öğretmeniyim ama doğu görevim ciktiktan sonra biraktim Bitlis e cikmisti coook uzakk uzun zamandir calismiyorum buradada özel egitim kurumlarina girmek istemedim 2 cocukta üst üste biliyosun.. bakacak kimsem olmadigi icin biraktim ama pişman değilim

Aktardan mı temin ettiniz? Kullanım miktarınız ne kadardı biraz detaylandırabilir misiniz ?

Bence olabilir birde benim olivasyon testinde yumurtlama donemim 28 Nisan'di bat ise 7.mayis olmalıydı ama hala olmadim
Benimde son iki korunmasz ilişki 29 Nisan ve 5 Mayıs. Reglm de 8 Mayıs olmalıydı. Aynı gidiyoruz inşallah gebeliktir sebeplerimiz

Aktardan mı temin ettiniz? Kullanım miktarınız ne kadardı biraz detaylandırabilir misiniz ?
Evet canım aktarda temin ettim adetin 1 gün başladım sabah akşam 1 bardak sıcak su bir tatlı kaşığı otu koyup 7 dk demledim.. sonra suzdum içine bir tatlı kaşığı hakiki bal koyup karıştırdım içtim. Adet bittiğinde de hergun 1 bardak içtim ta ki yumurtlamayı görene kadar. esimede 3 kere felanda icirttim sakinleştirir seni diye yoksa hayata içmez ve inanmaz böyle şeyleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…