Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dur sana özelden linkini atayım 2 tane 55 e aldım

bugün regl ağrısı beni yere serdi. Bir sürü ağrı kesici içtim dünden beri. bu kadar ağrı kesici içmekle nasıl hamile kalıcam zaten ki. Ne zararlar veriyo kim bilir. Ama sonra da diyorum ki alkol, uyuşturucu ilaç kullanıp da haberi olmadan hamile kalan oluyor. Olcaksa oluyor diyorum, içimi rahatlatıyorum.

Yok sen öyle düşünme geçen instada denk geldim regl olunca ağrı kesici içilmez tabusu yanlış diyordu. Olacaksa her türlü oluyor dediğin gibi

Benimde adetim gecikti 4 gün benimde negatif çıktı idrar testim sizin kaç gün gecikmisti
5 gün gecikti kesin kist oldu gene moralim bozuldu kaset testler pozitif kan negatif bir var bir yok kaset testlerde öyleydi artık oluruna bıraktım ne zaman olursa napim cuma randevum var ilaç isticem prolaktin düşürmek ve yumurtlama takibi vs içinbaşka zaman nasio olcak demekki

Yok sen öyle düşünme geçen instada denk geldim regl olunca ağrı kesici içilmez tabusu yanlış diyordu. Olacaksa her türlü oluyor dediğin gibi
Gene kist oldu demekki bende bidaha test falan almicam geciksin öyle yazık ya paralara çok umutluydum var sandım yokmuş meğer kist oldu demekki bende

Dün ben aldım işte 82 tl verdim vermez olaydım

Bende 26 27 günde bir oluyorum ama takvime göre olan yumurtlama günlerimde ağrı hissetmedim bugün sağ kasığında batma var hafifte adet olcam gibi ağrı adetin 15. Günü 23 mayıs bat bende anlamadım bişey

Canım aynıyız hayırlısı olsun bakalım adet belirtisi mi yoksa acaba gebelik mi yoksa yumurtlama mi tecrübeli arkadaşlar yorum yaparsa bilgi sahibi oluruz

Varsa tedavilik bir durum ol ve sağlıklı bir şekilde hamile kal canım şimdi rahatladın ya kesin gelir kırmızılar
Valla kist olduysa zor gelir ama cuma günü hesabım var doktor efendiye madem yüksek prolaktin neden ilaç vermedi sinirim bozuldu ya insanları nedne bekletiyorlar yüksekse değer ver ilacı düşsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…