Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de öyle valla eve gidince hemen çıkartıyorum

Bende çatlatma iğnesi oldugum için iğnenin 17. Günü yani canım ilk çatlama ayın 27 ikinci yumurtam ayın 30 unda catladı sen kullanmadın galiba hiç yanlıs hatırlamıyosam dimi ilaç vs iğne ?
Evet canım hiç bişey kullanmadım. İnşallah seninki güzel sonuçlanır

Merhaba kizlar adetime 9 gün var tahmini yumurtlama günü üzerinden 5 gün felan geçti ne bir belirti ne bir akıntı ne bir hassasiyet hiçbir şey yok çok üzülüyorum ama elden ne gelir her şey nasip Allah'ın dilemesi ile oluyor gebe kalınca insan anlar gebe kaldığını yine olmadı

Biraz daha sabretmek gerekiyor sanırım benimde 5 gün var günler geçmek bilmiyor

Hepimizin kafalar temiz okulda arkadaşlar sürekli belirti çıkartıyosun kendine diye kızdılar bugün

Of valla ben yapmak istiyorum gelmezse bir iki gün içinde dayanamıyorum yaaa
Hamilelik belirtileri ne ..cunku adetle ayniymis ama taaaaa 1 ay gecince mide bulantisi oluyormuş bebek tutsa bile 1 ay gecmemistir ki onu anlayalim sonra birde kabizlik sanirim vala hic kabiz degilim ben tam tersi suan hatta amannnn içim şişti beklemekten

Bir tek mide bulabtım yok zaten hahahah

Canım insan gebe kalınca anlar gebe kaldığını bence

Neler neler oldu geçtiğimiz aylarda belirti olarak sonuç hüsran akıntı goguslerde değişiklik şişlik kahverengilik göz renginin açılması adet gecikmesi karın ağrısı uyku hepsi hepsi oldu ama gebelik yoktu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…